Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2018, 12:03

autor: Aquma

Battlefield 4 do wypróbowania za darmo na Originie

Na platformie Origin dostępna jest próbna wersja Battlefielda 4, która umożliwia nieskrępowaną zabawę we wszystkich trybach gry – przez 7 dni.

Battlefield 4 ma już swoje lata. - Battlefield 4 do wypróbowania za darmo na Originie - wiadomość - 2018-06-07
Battlefield 4 ma już swoje lata.

Na platformie Origin można pobrać próbną wersję wydanej 5 lat temu, pierwszoosobowej strzelanki od EA DICE – Battlefield 4. Trial umożliwia granie przez 7 dni, przy czym warto podkreślić, że uzyskujemy w tym czasie nieograniczony dostęp do wszystkich trybów gry – od kampanii dla pojedynczego gracza, aż po bitwy w trybach wieloosobowych, w których jednocześnie może brać udział do 64 graczy. Kiedy nasz dostęp do wersji próbnej wygaśnie, wszelkie postępy zostaną zapisane i po ewentualnym zakupie będziemy mogli kontynuować zabawę mając wszystko, co udało nam się odblokować.

Warto odnotować, że obecna oferta jest kierowana wyłącznie do graczy, którzy nie mieli okazji wypróbować Battlefielda 4 w przeszłości. Jeśli znajdujecie się w tej grupie, macie ochotę trochę postrzelać, a 19 października (data premiery wyczekiwanego przez część miłośników FPS-ów Battlefielda V) ciągle zdaje Wam się wyjątkowo odległym terminem, może warto dać szansę starszej odsłonie? Szczególnie, że w dzisiejszych czasach niegdyś budzące grozę wymagania sprzętowe raczej nie zrobią na nikim wrażenia, a – mimo upływu lat – gra wciąż prezentuje się całkiem przyzwoicie. Zresztą, wystarczy spojrzeć na poniższy filmik.

Battlefield 4 zadebiutował na PC, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 i Xboksie 360 pod koniec października 2013 roku. Gra spotkała się z solidnym przyjęciem ze strony branżowych mediów (u nas otrzymała notę 8,5/10), mimo iż nie brakowało jej problemów i błędów, w tym naprawdę poważnych, by wspomnieć choćby o niewybuchających granatach, znikających karabinach i czołgach klinujących się na… teksturach. Studio EA DICE konsekwentnie pracowało jednak nad swoim tytułem, stopniowo czyniąc go coraz lepszym i eliminując problemy.

  1. Origin – strona oficjalna
  2. Recenzja gry Battlefield 4 – wkraczamy na pole walki nowej generacji