Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2018, 13:21

autor: Adrian Werner

Rainbow Six Siege otrzymało operację Para Bellum

Dzisiaj popularna strzelanka Tom Clancy's Rainbow Six: Siege otrzymała aktualizację z operacją Para Bellum, oferującą m.in. nową mapę i dwie dodatkowe postacie.

Autorzy przygotowali m.in. dwie nowe postacie. - Rainbow Six Siege otrzymało operację Para Bellum - wiadomość - 2018-06-07
Autorzy przygotowali m.in. dwie nowe postacie.
RAINBOW SIX: SIEGE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 1 grudnia 2015 r.

Pomimo ponad dwóch lat na karku Tom Clancy's Rainbow Six: Siege wciąż radzi sobie wyśmienicie, co jest zasługą aktywnego rozwijania gry przez autorów. Najnowszym tego owocem jest aktualizacja wprowadzająca operację Para Bellum, która zadebiutowała dzisiaj o 15:00, równocześnie na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Patch dodał dwóch nowych operatorów należących do włoskich oddziałów specjalnych GIS (Gruppo di Intervento Speciale). Kobieta imieniem Alibi korzysta z urządzenia tworzącego hologramy, a brodacz Maestro może stawiać zdalnie sterowane działko bojowe, które można zniszczyć tylko gdy jest aktywne. Posiadacze przepustek sezonowych mogą wcielić się w te postacie już dzisiaj, a reszta graczy tradycyjnie musi poczekać tydzień dłużej.

Aktualizacja dodaje także nową mapę nazwaną Villa. Jej akcja osadzona jest na terenie luksusowej posiadłości należącej do mafijnej rodziny Vinciguerra. Autorzy chwalą się, że jest to najbardziej taktyczne pole bitewne, jakie do tej pory pojawiło się w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, wymuszające na graczach pomysłowość i współpracę z towarzyszami broni.

Ponadto spore zmiany zaszły w starej mapie Klub, która została ulepszona i rozbudowana, a operator Thatcher otrzymał zestaw elitarny. Poprawiono także zbalansowanie klas i mechanikę ruchu postaci. Teraz postacie o szybkości 3 są nieco wolniejsze, a te o wartości 1 lekko szybsze. Żołnierze z wyciągniętymi pistoletami (automatyczna broń boczna, np. SMG-11 i SMG-12, się nie liczy) także zyskali na dynamice poruszania.

  1. Recenzja gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Counter-Strike na sterydach
  2. Wszystko o Rainbow Six: Siege
  3. Oficjalna strona gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege