Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 września 2018, 22:03

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Przepustki Premium do Battlefielda 1 i Battlefielda 4 dostępne za darmo

W ramach trwającej do 18 września promocji wszyscy posiadacze Battlefielda 1 i Battlefielda 4 mogą pobrać za darmo Przepustki Premium, odblokowujące dostęp do wszystkich płatnych zestawów DLC. Akcja obejmuje kopie gier na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także na komputerach PC.

Na początku tego miesiąca Electronic Arts zapowiedziało start specjalnej promocji dla fanów serii Battlefield. W jej ramach gracze mieli za darmo pobrać Przepustkę Premium do gry Battlefield 1. Zgodnie z planami, akcja rozpoczyna się dziś i będzie trwała do 18 września. Niespodziewanie obejmuje ona jednak także wydanego w 2013 roku Battlefielda 4. Obie przepustki, które odblokowują dostęp do wszystkich płatnych zestawów DLC, możemy pobrać na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także na komputerach PC za pośrednictwem serwisu Origin.

Promocja potrwa do 18 września

W skład Przepustki Premium do Battlefielda 1 wchodzą wszystkie frakcje, mapy, tryby, bronie, Operacje oraz klasy żołnierzy, które pojawiły się w grze wraz z czterema płatnymi dodatkami – Nie Przejdą, W imię cara, Niespokojne wody oraz Apokalipsa. Ponadto jej posiadacze otrzymują 14 dodatkowych pakietów bojowych, zawierających między innymi skórki do pistoletów i karabinów oraz pojazdy, a także lepszą pozycję w kolejkach serwerowych, dzięki czemu czas potrzebny na rozpoczęcie zabawy multiplayer powinien być krótszy.

Przepustka Premium dla Battlefield 4 oferuje w sumie pięć płatnych zestawów DLC – Chińska Nawałnica, Drugie Uderzenie, Wojna na morzu, Zęby smoka oraz Ostateczna rozgrywka. Poza tym otrzymamy dodatkowe przedmioty estetyczne, pozwalające na zmianę wyglądu profilu, broni i postaci gracza, takie jak kamuflaże, nieśmiertelniki i emblematy, a także 12 pakietów bojowych.

  1. Oficjalna strona serii Battlefield
  2. Recenzja gry Battlefield 1 – najlepszy Battlefield od czasów Bad Company 2
  3. Recenzja gry Battlefield 4 – wkraczamy na pole walki nowej generacji
  4. Battlefield 1 – kompendium wiedzy