Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2018, 09:16

autor: Aquma

One Piece World Seeker przesunięte na 2019 rok

Wydawca Bandai Namco Entertainment poinformował, że przygodowa gra akcji One Piece: World Seeker od studia Ganbarion ukaże się później niż pierwotnie zakładano – w 2019 roku.

Twócy One Piece: World Seeker potrzebują więcej czasu. - One Piece World Seeker przesunięte na 2019 rok - wiadomość - 2018-09-13
Twócy One Piece: World Seeker potrzebują więcej czasu.

Europejski oddział firmy wydawniczej Bandai Namco Entertainment poinformował, że osadzona w świecie popularnej mangi (i anime pod tym samym tytułem) przygodowa gra akcji One Piece: World Seeker ukaże się dopiero w 2019 roku. Przyczyną przesunięcia premiery jest chęć dopieszczenia produkcji.

One Piece: World Seeker to najambitniejsza gra One Piece w historii. Zdajemy sobie sprawę z ogromnego potencjału tej gry i chcemy się upewnić, że spełnimy oczekiwania fanów. W związku z tym podjęliśmy trudną decyzję, aby przesunąć datę wydania i wykorzystać dodatkowy czas, by stworzyć najlepszą możliwą grę – ogłosił w specjalnym komunikacie prasowym główny producent w Bandai Namco Entertainment, Koji Nakajima.

One Piece: World Seeker od japońskiego studia Ganbarion pozwoli wcielić się w głównego bohatera mangowego pierwowzoru, czyli noszącego słomiany kapelusz pirata Monkeya D. Luffy’ego. W jego skórze zwiedzimy archipelag pełen dziwności i pokręconych, niebezpiecznych postaci. Produkcja zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz pecety. Gra jest częścią inicjatywy One Piece Big Projects, powiązanej z 20. rocznicą powstania tytułowej mangi.

  1. Bandai Namco Entertainment – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
One Piece: World Seeker

One Piece: World Seeker