Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2018, 10:04

autor: Bartosz Świątek

Deep Sky Derelicts z bogatym wydaniem pudełkowym w Polsce

Firma wydawnicza Cenega poinformowała o tym, co wejdzie w skład wydania pudełkowego taktycznego RPG-a Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu. Gra trafi na rynek 26 września.

Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu ukaże się 26 września. - Deep Sky Derelicts z bogatym wydaniem pudełkowym w Polsce - wiadomość - 2018-09-13
Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu ukaże się 26 września.

Firma Cenega, odpowiedzialna za wydanie w naszym kraju Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu – retrofuturystycznego, taktycznego RPG-a z turowym systemem walki od studia Snowhound Games – poinformowała, co wejdzie w skład polskiego wydania pudełkowego omawianej produkcji.

W opakowaniu, poza oczywiście samą grą, znajdziemy ścieżkę dźwiękową na płycie CD oraz kolorowy, drukowany album. W tym ostatnim znajduje się gra paragrafowa (jest to popularna niegdyś forma rozgrywki przypominająca nieco grę fabularną, ale przeznaczoną dla pojedynczej osoby – zabawa polega na czytaniu opisów i dokonywaniu wyborów), a także artbook. Warto podkreślić, że wspomniane bonusy znajdą się wyłącznie w wydaniu premierowym, a tym samym będą dostępne do wyczerpania jego nakładu.

Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu to osadzona w mrocznym uniwersum science fiction produkcja, która łączy elementy RPG-a, gry taktycznej i karcianki, modelem rozgrywki przypominając np. Darkest Dungeon. Gra ukaże się na komputerach PC (także tych z systemem Linux oraz Macach) 26 września, w polskiej wersji językowej (z napisami). Edycja fizyczna trafi do sprzedaży tego samego dnia. Od listopada zeszłego roku dzieło studia Snowhound Games jest dostępne w programie wczesnego dostępu Steam i zbiera raczej pozytywne opinie graczy.

  1. Cenega – strona oficjalna
  2. Najlepsze zapowiedzi z targów gamescom 2017 – pecet w natarciu