Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 września 2018, 11:05

Przepustka Premium do Battlefielda 1 za darmo od przyszłego tygodnia

Firma Electronic Arts przygotowała kolejną niespodziankę dla posiadaczy Battlefielda 1. Od 11 do 18 września rozdawana za darmo będzie przepustka Premium, dająca dostęp do wszystkich dodatków oraz kilku innych udogodnień.

Od kilku miesięcy trwa Droga do Battlefielda V, czyli specjalna akcja, w ramach której rozdawane są dodatki oraz ekskluzywne przedmioty do dwóch ostatnich odsłon tej popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek od studia DICE. Jej kolejny etap rozpocznie się 11 września. Od tego dnia każdy zainteresowany będzie mógł zdobyć za darmo Przepustkę Premium do Battlefielda 1. Oferta, obejmująca PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One, będzie ważna do 18 września.

Możemy powiedzieć z wielką dozą pewności, że po premierze „piątki” Battlefield 1 nie odejdzie w zapomnienie. - Przepustka Premium do Battlefielda 1 za darmo od przyszłego tygodnia - wiadomość - 2018-09-04
Możemy powiedzieć z wielką dozą pewności, że po premierze „piątki” Battlefield 1 nie odejdzie w zapomnienie.

W skład Przepustki Premium do Battlefielda 1 wchodzą wszystkie frakcje, mapy, tryby, bronie, Operacje oraz klasy żołnierzy, które pojawiły się w grze wraz z czterema płatnymi dodatkamiNie Przejdą, W imię cara, Niespokojne wody oraz Apokalipsa. Ponadto jej posiadacze otrzymują 14 dodatkowych pakietów bojowych, zawierających między innymi skórki do pistoletów i karabinów oraz pojazdy, a także lepszą pozycję w kolejkach serwerowych, dzięki czemu czas potrzebny na rozpoczęcie zabawy multiplayer powinien być krótszy. Jest to zatem doskonała okazja dla osób, które z różnych powodów nie zdążyły uzupełnić swojej kolekcji dodatków, gdy były one kolejno bezpłatnie rozdawane podczas Drogi do Battlefielda V. Teraz będą mogły w pełni cieszyć się wizją I wojny światowej przygotowaną przez szwedzkie studio DICE.

Czas uzupełnić kolekcję.

Przypominamy, że już dziś dla osób, które złożyły pre-ordery, ruszają otwarte beta-testy Battlefielda V. Za dwa dni dołączą do nich pozostali gracze. Tytuł początkowo miał ukazać się pod koniec października, lecz ostatecznie datę premiery przesunięto na 20 listopada. W przeciwieństwie do Battlefielda 1, najnowsza produkcja Szwedów wywarła kiepskie pierwsze wrażenie na odbiorcach, co przełożyło się na słabsze wyniki przedsprzedaży. Pytanie, czy otwarta beta przekona do siebie niezdecydowanych? Odpowiedź na to pytanie poznamy w ciągu najbliższego tygodnia.