Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Shoot 'em up - Gry Nintendo Wii U po premierze - według daty premiery

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry po premierze o tematyce shoot 'em up na platformę WiiU ułożone według daty premiery.

WiiU

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

shoot 'em up
Aperion Cyberstorm
Aperion Cyberstorm

Akcji 8 lutego 2018

Aperion Cyberstorm to dwuwymiarowa strzelanka, w której gracz przejmuje kontrolę nad statkiem latającym i niszczy napotkanych wrogów. W czasie zabawy liczy się przede wszystkim zręczność, a starcia są piekielnie szybkie i intensywne. Omawiany tytuł to propozycja zarówno dla samotnych graczy, jak i tych, którzy wolą bawić się w towarzystwie.

Ghost Blade HD
Ghost Blade HD

Akcji 28 lutego 2017

Strzelanina typu shoot'em up, opracowana przez niezależne studio Hucast Games. Gracz wciela się w najlepszego pilota Earth Defense Force, którego zadaniem jest pokonanie Shiry – zbuntowanej sztucznej inteligencji, która zainstalowała się na opuszczonej stacji kosmicznej dryfującej na obrzeżach Układu Słonecznego. W Ghost Blade HD przejmujemy kontrolę nad jednym z trzech doskonale uzbrojonych statków bojowych.

Star Fox Zero
Star Fox Zero

Zręcznościowe 21 kwietnia 2016

Kolejna odsłona znanej z konsol Nintendo serii zręcznościowych strzelanin TPP w realiach science fiction. Tytuł powstał we współpracy z uznanym japońskim studiem Platinum Games, pod okiem samego Shigeru Miyamoto. Fabuła Star Fox Zero opowiada o przygodach czwórki przyjaciół: Foxa, Falco, Peppy’ego i Slippy’ego, którzy muszą uratować system Lylat przed zagrożeniem ze strony wroga.

Shutshimi
Shutshimi

Akcji 4 lutego 2016

Zabawna gra zręcznościowa studia Neon Deity Games, zaliczana do gatunku klasycznych, side-scrollowych strzelanin. W grze Shutshimi gracz wciela się w rolę nietypowej złotej rybki i schodzi w najgłębsze partie oceanu, aby rozprawić się z niebezpieczeństwami, grożącymi podwodnemu królestwu.

FullBlast
FullBlast

Akcji 27 sierpnia 2015

Klasyczna gra shoot 'em up. W FullBlast sterujemy myśliwcem walczącym z siłami kosmitów, którzy najechali naszą planetę. Gra oferuje kooperacyjny tryb dla dwóch osób oraz 12 losowo generowanych poziomów z siedmioma bossami do pokonania.

Ultratron
Ultratron

Zręcznościowe 14 maja 2015

Klasyczna dwuwymiarowa gra shoot 'em up. Wcielamy się bionicznego robota walczącego z obcymi, którzy zniszczyli ludzką rasę. Twórcy przygotowali ponad 40 wypełnionych dziesiątkami przeciwników poziomów, podczas przechodzenia których zdobędziemy liczne ulepszenia postaci oraz nowe bronie.

Cosmophony
Cosmophony

Zręcznościowe 30 października 2014

Zręcznościowa gra muzyczna, w której gracze sterują małym pojazdem, pędzącym ze stałą szybkością przez pełen przeszkód tunel. Tytuł odznacza się wysokim stopniem trudności oraz soundtrackiem złożonym w całości z utworów z gatunku Drum & Bass.

Ballpoint Universe: Infinite
Ballpoint Universe: Infinite

Zręcznościowe 16 października 2014

Prosta strzelanka w stylu takich legend jak R-Type, którą wyróżnia nietypowa oprawa wizualna. Wszystkie obiekty w grze zostały wykonane długopisem na kartce papieru. Z „bazgrołów” autorzy zbudowali 15 poziomów i wiele typów przeciwników. Intrygującej oprawie wizualnej wtóruje niezła muzyka elektroniczna.

Scram Kitty and his Buddy on Rails
Scram Kitty and his Buddy on Rails

Zręcznościowe 15 maja 2014

Oryginalne połączenie dwuwymiarowej platformówki oraz gry shoot'em up. Gracze wcielają się w uzbrojonego w laserowe pistolety bohatera, który stara się uratować koty uwięzione na stacji kosmicznej przez superinteligentne szczury. Gracze poruszają się po orbitalnej stacji na lewitującym dysku, przyczepiającym się do magnetycznych ścian.

A.N.N.E
A.N.N.E

Akcji prace wstrzymane

Połączenie dwuwymiarowej gry shoot' em up oraz platformówki z elementami RPG. W trakcie rozgrywki wcielamy się małego robota i zwiedzamy rozległy otwarty świat science-fiction, zdobywając doświadczenie oraz nowy ekwipunek. Całość została utrzymana w stylistyce 8 i 16-bitowych produkcji konsolowych.

Teslapunk
Teslapunk

Zręcznościowe prace wstrzymane

Klasyczna dwuwymiarowa strzelanina z pionowym scrollingiem. Zasiadając za sterami retrofuturystycznego statku, wyposażonego w nowoczesną broń, stawiamy czoła marsjańskiej inwazji cesarza Zangóraxa. Nocą jest on jednym z najpopularniejszych DJ-ów na swojej planecie, zaś za dnia zamienia się w opętanego rządzą władzy szaleńca.