Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

19. muzyczne

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 19. Najpopularniejsze gry o tematyce muzyczne.

PC
PC Windows127 WWW2
PlayStation
Sony PlayStation 52 Sony PlayStation 474 Sony PlayStation 387 Sony PlayStation 280 Sony PlayStation 15 PlayStation Portable15 PlayStation Vita24
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S2 Microsoft XBOX ONE47 Microsoft Xbox 36085 Microsoft Xbox5
Mobile
Android23 Apple iOS32 Windows Phone4
Nintendo
Nintendo Switch45 Nintendo Wii105 Nintendo DS46 Nintendo Wii U18 Nintendo 3DS8 Game Boy Advance1 Nintendo GameCube6
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

muzyczne
Domowe Karaoke: Paka Hitów
Domowe Karaoke: Paka Hitów

Towarzyskie 1 listopada 2007

Paka Hitów to kolejna edycja cyklu Domowe Karaoke. Seria programów pozwala na rozwijanie wokalnych zdolności użytkownika przy użyciu dołączonego do zestawu mikrofonu, i komputera osobistego.

PC

SingStar Party
SingStar Party

Towarzyskie 19 listopada 2004

Singstar Party to druga edycja przygotowanego przez Sony programu do karaoke. Posiada on wbudowany system służący do oceny naszych umiejętności wokalnych. Do gry dołączono dwa mikrofony oraz podłączany do konsoli adapter USB.

PS2

Boogie SuperStar
Boogie SuperStar

Towarzyskie 14 października 2008

Boogie SuperStar to druga część wydanej w 2007 roku gry muzycznej. Podobnie jak poprzedniczka jest ona skierowana głównie do żeńskiej części graczy.

Wii

Country Dance All Stars
Country Dance All Stars

Towarzyskie 28 lutego 2012

Country Dance All Stars to kolejna odsłona cyklu zręcznościowych gier tanecznych, w których bawimy się przy rytmach przebojów amerykańskiej muzyki country. Tytuł stworzono z myślą o kontrolerze ruchu Kinect.

X360

BandFuse: Rock Legends
BandFuse: Rock Legends

Towarzyskie 19 listopada 2013

BandFuse: Rock Legends to przedstawiciel popularnego gatunku gier muzycznych. Produkcja umożliwia nam, za pomocą przejściówki, podłączenie jakiejkolwiek gitary do konsoli i rozpoczęcie muzycznej przygody.

X360

Spectra: 8bit Racing
Spectra: 8bit Racing

Zręcznościowe 15 maja 2014

Futurystyczna trójwymiarowa gra wyścigowa z trasami generowanymi losowo na podstawie jednego z 10 dostępnych utworów muzycznych. Gracze muszą uważać na to, by nie wypaść z przypominającego serpentynę toru, równocześnie zbierając rozrzucone po nim kule, za które przyznawane są punkty.

PCXONEWP

Karaoke For Fun: Król Popu
Karaoke For Fun: Król Popu

Towarzyskie 1 października 2009

Domowe karaoke, w którym śpiewamy największe hity Michaela Jacksona, takie jak Bad, Thriller, Billy Jean czy Smooth Criminal. Podobnie jak w innych produktach z tego gatunku na ekranie wyświetlany jest tekst piosenki, a gra sukcesywnie podświetla kolejne jego fragmenty, informując tym samym o konieczności ich wyśpiewania.

PC

The Idolmaster Must Songs - Aka-Ban
The Idolmaster Must Songs - Aka-Ban

Zręcznościowe 10 grudnia 2015

Klasyczna gra muzyczno-rytmiczna, będąca spin-offem serii Taiko no Tatsujin. Gra oferuje w sumie czterdzieści piosenek napisanych z myślą o grach z cyklu Idolmaster. Zadaniem graczy jest wybijanie rytmu na wirtualnych bębnach taiko.

PSV

We Cheer 2
We Cheer 2

Towarzyskie 3 listopada 2009

Druga część produkcji pozwalającej na wcielenie się w wirtualną chearleaderkę. Autorzy przygotowali więcej postaci, utworów, strojów i poziomów.

Wii

Beaterator
Beaterator

Towarzyskie 29 września 2009

Beaterator to dość osobliwy produkt, zamieniający kieszonkową konsolę PlayStation Portable w rozbudowane narzędzie do miksowania muzyki. Autorami omawianej pozycji są developerzy z amerykańskiej korporacji Rockstar Games, znani przede wszystkim za sprawą bestsellerowej serii Grand Theft Auto.

PSP

JAM Live Music Arcade
JAM Live Music Arcade

Towarzyskie 15 maja 2012

Gra muzyczna, pozwalająca na żywo miksować muzykę popularnych niezależnych wykonawców. Grający posiadają kontrolę nad instrumentami i mogą na żywo modyfikować siłę, tempo oraz rodzaj produkowanych przez nie dźwięków.

X360PS3