Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweSwitchXONEPS4
Okładka Kingdom Hearts: Melody of Memory (Switch)

Kingdom Hearts: Melody of Memory

Kingdom Hearts: Melody of Memory to gra łącząca cechy charakterystyczne dla tytułów akcji oraz produkcji rytmicznych. Dzieło wykorzystuje postacie, świat i muzykę znaną z cyklu Kingdom Hearts i zostało opracowane przez firmę Square Enix.

Zręcznościowe | fantasy | seriale animowane | filmy animowane | rytmiczne | muzyczne | na 2 osoby | crossover | kooperacja | Disney | podzielony/wspólny ekran

Okładka Kingdom Hearts: Melody of Memory (Switch)

data premiery gry:

13lis2020

PS4 XONE Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kingdom Hearts: Melody of Memory jest hybrydą gry akcji oraz produkcji rytmicznej. Tytuł wykorzystuje świat i postacie znane z kultowej serii jRPG Kingdom Hearts. Za jego opracowanie i wydanie odpowiada japońska firma Square Enix.

Mechanika

Kingdom Hearts: Melody of Memory jest grą rytmiczną, w której można też znaleźć pewne elementy typowe dla gier akcji. W produkcji tej na świat gry patrzymy zza pleców bohatera (tzw. kamera TPP). Zasady rządzące rozgrywką są proste – wybieramy misję / lokację, a następnie, poruszając się po z góry ustalonej ścieżce, atakujemy wrogów do rytmu słyszanej muzyki. Nasze wyczucie rytmu jest nagradzane punktami.

W produkcji tej można znaleźć przeszło 140 odmiennych piosenek, które na przestrzeni lat znalazły się zarówno w różnych częściach cyklu Kingdom Hearts, jak i w popularnych filmach wytwórni Disneya.

Tryby gry

W Kingdom Hearts: Melody of Memory możemy grać samotnie albo z innymi. Poza trybem single player produkcja oferuje też sieciowy moduł wieloosobowy, który pozwala zarówno rywalizować, jak i współpracować z innymi graczami

Kwestie techniczne

Kingdom Hearts: Melody of Memory posiada przyzwoitą, trójwymiarową oprawę graficzną. Grafika jest utrzymana w podobnej kreskówkowej stylistyce, jak w przypadku innych gier z serii Kingdom Hearts.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-8  

Cena gry w dniu premiery: 209,90 PLN

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Kingdom Hearts: Melody of Memory

Klasyfikacja PEGI Kingdom Hearts: Melody of Memory

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PS4
XONE
Switch