Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Mitologia - Gry przed premierą

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry przed premierą o tematyce mitologia.

Przed premierą 6
PC
PC Windows6
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 52 Sony PlayStation 41
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S2 Microsoft XBOX ONE1
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch2
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

mitologia
Black Myth: Wu Kong
Black Myth: Wu Kong

Akcji 2022

Black Myth: Wu Kong to RPG akcji oparte na chińskiej powieści Wędrówka na Zachód. W czasie przygody gracz wciela się w zdolnego do zmiany swojej formy wojownika, którego główną bronią jest długi kij. Za stworzenie gry odpowiada Game Science.

PCPS5XSX

Tale of Immortal
Tale of Immortal

RPG kwiecień 2022 (wczesny dostęp od 27 stycznia 2021)

Tale of Immortal jest dwuwymiarową, sandboksową grą RPG. Produkcja wykorzystuje uniwersum inspirowane chińską mitologią i kulturą. Tytuł został opracowany przez niezależną firmę Ghost Valley Studio.

PC

City of Atlantis
City of Atlantis

Strategiczne 2022

Gra strategiczna typu city builder, w której stajemy na czele mitycznej Atlantydy. W City of Atlantis na naszej głowie są wszystkie aspekty funkcjonowania miasta – od rozbudowy infrastruktury, przez politykę, skończywszy na obronie przed klęskami żywiołowymi.

PC

Aztech: Forgotten Gods
Aztech: Forgotten Gods

Akcji marzec 2022

Aztech: Forgotten Gods to przygodowa gra akcji TPP, w której walczymy z potężnymi istotami inspirowanymi bogami z azteckiego panteonu. Produkcja została opracowana i wydana przez firmę Lienzo.

PCPS5XSXPS4XONESwitch

Biwar: Legend of Dragon Slayer
Biwar: Legend of Dragon Slayer

Akcji 2022

Przygodowa gra akcji TPP, osadzona w fantastycznym świecie inspirowanym papuańskim folklorem, ruinami z wyspy Bali oraz mitologią Indonezji. W Biwar: Legend of Dragon Slayer wcielamy się w bohatera, który musi odkryć swoje przeznaczenie.

PC

Skabma: Snowfall
Skabma: Snowfall

Przygodowe 2022

Przygodowa gra akcji stworzona przez studio Red Stage Enterntainment. Skabma: Snowfall opowiada historię Áilu – młodego przedstawiciela ludu Saamów, którego spokojne życie zostało zakłócone przez tajemniczą chorobę rozprzestrzeniającą się po jego krainie.

PC