Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
... poradnik w przygotowaniu ...
Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Stara przygoda nie rdzewieje Poradnik do gry Final Fantasy VII Remake stanowi kompendium wiedzy o tym jRPG-u. Przewodnik składa się z dwóch części. Na pierwszą składają się porady na start, opis mechanik rozgrywki, FAQ oraz lista trofeów. Druga to dokładny opis przejścia.

Poniższy poradnik do Final Fantsy VII Remake zawiera kompletny zbiór informacji o odświeżonej wersji kultowej produkcji od Square Enix. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje, które pomogą ci pomyślnie ukończyć tytuł i poznać sekrety planety Gaia.

Obecnie solucja zawiera informacje, opracowane w oparciu o materiały przedpremierowe. Na ten moment znajdziesz tutaj rozdziały, które mówią między innymi o mechanice walki, potyczkach z bossami oraz minigrach umieszczonych w produkcji.

Po ukazaniu się pełnej wersji Final Fantsy VII Remake, poradnik zostanie rozbudowany. Wówczas znajdziesz w nim między innymi kompletny opis przejścia wszystkich etapów oraz rozbudowany dział FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytania mogące pojawić się w czasie rozgrywki.

Poradnik powstał w oparciu o materiały prasowe udostępnione przez twórców i dystrybutorów. Treści mogą ulec zmianie.

Fabuła w Final Fantsy VII Remake

Akacja Final Fantsy VII Remake osadzona jest świecie łączącym elementy sicence-fiction i fantasy znanym jako Gaia. Energia życiowa tej planety jest eksploatowana przez firmę Shrina. Sytuacja ta sprawia, że kraina może zostać doszczętnie zniszczona. Głównym bohaterem jest Cloud Strife - były żołnierz i najemnik. Dołącza on do ruchu oporu Avalanche, by walczyć przeciwko korporacji.

Cała fabuła została podzielona na części, a pierwsza z nich skupia się w mieście Midgar - głównej siedziby korporacji Shinra.

Czy Final Fantsy VII Reamke trafi na PC?

Final Fantsy VII Remake zostało zapowiedziane na jedynie na PlayStation 4. Zdarzało się jednak w przeszłości, że produkcje od Square Enix trafiały na komputery osobiste z opóźnieniem. Taka sytuacja miała miejsce między innymi w przypadku wydanego w zeszłym roku Dragon Quest Builders 2. Istnieje więc szansa, że i tym przypadku powtórzy się taka sytuacja.

Final Fantsy VII Remake - edycje

Oprócz zwykłego wydania, twórcy przygotowali także dwie edycje, w których znaleźć można dodatkową zawartość.

Edycja Deluxe

Deluxe Edition zawiera steelbook, artbook, płytę CD z muzyką z gry oraz Cactuara z DLC Summon Materia.

Edycja 1st Class zawiera artbook, płytę CD z muzyką z gry, steelbook, wysoką figurkę Clouda Strifea wraz z modelem jego motocykla - Hardy Daytona - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Edycja 1st Class

Edycja 1st Class zawiera artbook, płytę CD z muzyką z gry, steelbook, wysoką figurkę Clouda Strife'a wraz z modelem jego motocykla - Hardy Daytona.

1 - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

W przygotowaniu Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Poradnik do gry Final Fantasy VII Remake jest w trakcie przygotowania.

W tym momencie nad nim pracujemy. Robimy wszystko, żeby poradnik ukazał się w okolicy premiery Final Fantasy VII Remake.

Final Fantasy VII Remake - screen - 2019-12-17 - 409276Final Fantasy VII Remake - screen - 2019-12-17 - 409275Final Fantasy VII Remake - screen - 2019-12-17 - 409274Final Fantasy VII Remake - screen - 2019-12-17 - 409273Final Fantasy VII Remake - screen - 2019-12-17 - 409272Final Fantasy VII Remake - screen - 2019-12-17 - 409271Final Fantasy VII Remake - screen - 2019-12-17 - 409270Final Fantasy VII Remake - screen - 2019-12-17 - 409269Final Fantasy VII Remake - screen - 2019-12-17 - 409268