Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pirate King - misja w Tropico 6 Tropico 6 poradnik, solucja

Pirate King to misja w Tropico 6, w której pokierujesz prowizoryczną zatoką piratów. Specjalnym warunkiem obowiązującym w tym zadaniu jest możliwość postawienia kilku Pirate Cove. Wyspa ta jest bardzo jałowa i może sprawić ci problemy.

Możliwość postawienia kilku Pirate Cove - warunek specjalny zadania. - Pirate King - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry
Możliwość postawienia kilku Pirate Cove - warunek specjalny zadania.

Wyspa ta ma strukturę wulkaniczną. W związku z tym niemalże cały obszar wyspy nie nadaje się do uprawy. Większość dostępnych roślin w ogóle nie będzie można hodować. Będziesz więc skazany na import lub rajdy pirackie. Będziesz musiał stale kontrolować czy Pirate Cove stale pracują, by uniknąć przestojów. Jedynym źródłem żywności jakiego ci nie zabraknie na wyspie to ryby.

Jedynie niewielkie obszary wyspy nadają się pod uprawę roślin. - Pirate King - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry
Jedynie niewielkie obszary wyspy nadają się pod uprawę roślin.

Złóż surowców też nie ma zbyt wiele. Poza węglem trafisz tutaj jedynie na pojedyncze złoża. Najbezpieczniejszą gałęzią przemysłu jest produkcja stali. Pozwoli ci przyzwoicie zarobić i nie będziesz zmuszony na korzystanie z zewnętrznych źródeł towarów. Podobnie ma się to z przemysłem drzewnym, którego rozwój wymagany jest dodatkowo przy głównych zadaniach.

W czasie misji będziesz także musiał postawić dwa Cudy świata. Nie ma określonych wymogów, które z nich konkretnie mają być. Wybierz te, które będą najbardziej odpowiadać twoim potrzebom.

Chcesz dowiedzieć się więcej o cudach świata? Zajrzyj do dedykowanego im rozdziału.

W przypadku tej misji nie będziesz miał dużych problemów z utrzymaniem swojej kadencji w czasie ery kolonialnej. Co jakiś czas otrzymasz zadanie, które polega na zapłaceniu Koronie. Otrzymasz za to przedłużenie kadencji.