Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Penultimo of the Caribbean - misja w Tropico 6 Tropico 6 poradnik, solucja

Penultimo of the Caribbean to pierwsza misja z jaką przyjdzie ci się zmierzyć w Tropico 6. Stanowi ona wprowadzenie i punkt wyjścia dla dalszej przygody. W tym rozdziale znajdziesz informacje związane z wyspą, na której przyjdzie ci rozegrać tą misję.

Archipelag składa się z czterech wysp. Z racji wymogów misji musisz na każdej z nich postawić Teamster Port. Właściwie jednak przydane będą tylko trzy z nich - niewielką, całkowicie płaską możesz zostawić w spokoju.

Szczególnie niewielka wyspa ze źródłami termalnymi, będzie stanowić dla ciebie nie tylko istotny element fabularny, ale także źródło zarobku - Penultimo of the Caribbean - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

Szczególnie niewielka wyspa ze źródłami termalnymi, będzie stanowić dla ciebie nie tylko istotny element fabularny, ale także źródło zarobku. Znajdziesz na niej liczne złoża złota, które możesz swobodnie eksploatować. Zagwarantuje ci to pokaźny przychód. Na wyspach znajdziesz także spore źródła węgla oraz żelaza.

Archipelag sprzyja także uprawom roślin oraz hodowli zwierząt - Penultimo of the Caribbean - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

Archipelag sprzyja także uprawom roślin oraz hodowli zwierząt. Poza wulkaniczną wysepką, praktycznie każdy obszar nada się pod uprawę jakiegoś gatunku. Nie będziesz więc mieć problemów z tą gałęzią gospodarki. Z racji faktu, że misja rozgrywa się w epoce kolonialnej, nie będziesz w stanie przetworzyć większości surowców, do bardziej opłacalnej postaci.

Epoka kolonialna wymaga od ciebie także dbania o czas trwania kadencji. Jeśli się on skończy, to misja zakończy się przegraną. Korona będzie ci regularnie zlecać różnego rodzaju zadania, które pozwolą przedłużyć kadencję. W większości polegają one na ukończeniu umowy handlowej. W takim przypadku, najlepiej podpisać ją na jak najmniejszą ilość towaru. W ten sposób kontrakt zakończy się szybciej, a ryzyko komplikacji spadnie.