Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Z jakimi frakcjami najlepiej mieć dobre stosunki w Tropico 6? Tropico 6 poradnik, solucja

Budowanie relacji z frakcjami stanowi bardzo istotny element rozgrywki w Tropico 6. Jeśli dana grupa będzie mieć z tobą dobre relacje to jej członkowie będą rzutowały na aprobatę, a co za tym idzie na szansę wygrania wyborów.

Poznanie popularności poszczególnych frakcji jest możliwe dzięki Almanach - Z jakimi frakcjami najlepiej mieć dobre stosunki w Tropico 6? - Tropico 6 - poradnik do gry

Poznanie popularności poszczególnych frakcji jest możliwe dzięki Almanach. Z tego miejsca dowiesz się, ile zwolenników ma każda z nich [1] oraz jakie jest ich poparcie względem twojej polityki [2]. Zrób wszystko, aby podnieść relacje z najliczniejszą z nich.

Każda frakcja ma swoje preferencje, jeśli chodzi o politykę. Musisz więc poprowadzić swoje działania, tak aby były one zgodne z konkretną doktryną. W większości przypadków bardzo silną grupę stanowić będą komuniści. Ich poglądy bowiem głoszą równość wszystkich, co bardzo odpowiada biedniejszym obywatelom.

Szczegółowe informacje odnośnie frakcji występujących w Tropico 6 znajdziesz w dedykowanym im rozdziale.

Nie ma jednak konkretnej frakcji dominującej, którą można bezapelacyjnie wskazać. Wszystko zależy od parametrów rozgrywki. Należy samodzielnie zapoznać się z charakterystyką frakcji, by móc wybrać jaka z nich cieszy się obecnie największą popularnością.

Musisz także zwrócić uwagę, że wraz ze zmianą epok pojawiają się nowe frakcje. Po przejściu do kolejnej ery musisz więc upewnić się, że nowa grupa nie posiada bardzo silnej pozycji. Jeśli tak, to musisz skupić się także na jej zadowoleniu.