Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Speakeasy - misja w Tropico 6 Tropico 6 poradnik, solucja

Speakeasy do misja w Tropico 6, która opiera się na tworzeniu społeczeństwa o wysokim wskaźniku przestępczości. Rozdział ten zawiera porady związane z archipelagiem, na którym będziesz rozgrywać tę misję.

Archipelag składa się jedynie z dwóch wysp - jednej dużej i zdecydowanie mniejszej o charakterze górskim. Ta druga będzie ci potrzebna do jednego z zadań fabularnych. Z racji ograniczonej przestrzeni jaką na niej dysponujesz, unikaj stawiania na niej zbędnych konstrukcji.

Duża wyspa składa się w dużej części z mokradeł - Speakeasy - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

Duża wyspa składa się w dużej części z mokradeł. Ogranicza to możliwości budowania, dlatego musisz dokładnie przemyśleć, co chcesz w danym miejscu postawić. Jeśli brakuje ci miejsca, skorzystaj z komunikacji autobusowej. Wówczas obywatele będą mogli się szybko przemieszczać do budynków, których nie znajdą w okolicy.

Rozpoczynanie linii autobusowej jest bardzo proste. Wystarczy za pomocą panelu Bus Garage, wskazać dwa przystanki. Należy jednak pamiętać, że jeden tego typu budynek pozwala na tworzenie jednej linii.

Skupisko złóż ropy. - Speakeasy - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry
Skupisko złóż ropy.

Większość złóż naturalnych znajduje się na wybrzeżach wyspy. Konsekwencją będzie duże rozproszenie stawianych konstrukcji. Zawsze stawiaj fabryki tak, by były blisko miejsca pozyskiwania surowców, wymaganych do ich działania. Regularnie stawiaj kolejne Teamster's Office, by uniknąć przestoju towarów. Na wyspie znajdują się także znaczne ilość ropy. W celu osiągnięcia jak najlepszych zarobków, możesz stworzyć "osadę" skupioną wokół tych złóż.

Wysoki wskaźnik przestępczości jest wręcz pożądany na tym etapie. - Speakeasy - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry
Wysoki wskaźnik przestępczości jest wręcz pożądany na tym etapie.

Misja skupia się wokół przestępczości, dlatego ogranicz ilość stawianych Police Station. Buduj je tylko w okolicy swojego pałacu. Ułatwi ci to wykonywanie zadań określanych przez scenariusz.