Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zwiększyć aprobatę w Tropico 6? Tropico 6 poradnik, solucja

Aprobata jest wskaźnikiem, który mówi o liczbie potencjalnych wyborców. Jeśli twoje działania będą sprzeczne z oczekiwaniami społeczeństwa to wskaźnik ten spadnie, a ty stracisz szansę na zwycięstwo w wyborach. Odrzucanie kolejnych próśb o wybory, także poskutkuje spadkiem aprobaty. Spowoduje to, że możesz wpaść w swojego rodzaju spiralę. Poniższy rozdział powie ci jak uporać się z niskim poparciem.

Poprawa aprobaty jest procesem długotrwałym. Dlatego musisz go rozpocząć jak tylko skończą się lub zrezygnujesz z wyborów. W ten sposób będziesz miał dużo czasu na opanowanie problemu.

Podnieś zadowolenie

Zadowolenie opisuje to w jakim stopniu odpowiadają obywatelom poszczególne aspekty życia - Jak zwiększyć aprobatę w Tropico 6? - Tropico 6 - poradnik do gry

Zadowolenie opisuje to w jakim stopniu odpowiadają obywatelom poszczególne aspekty życia. Można to sprawdzić za pomocą Almanach, gdzie znajduje się kompletne zestawienie wszystkich tych wskaźników. W pierwszej kolejności, musisz podjąć się poprawy tych wskaźników, które posiadają najniższe wartości, tak ja na powyższym obrazku.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie