Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Broker w Tropico 6 Tropico 6 poradnik, solucja

Broker jest nową postacią w Tropico 6. Ta tajemnicza postać jest niesamowicie przydatna. Pozwala bowiem po raz pierwszy w historii cyklu zrobić użytek z pieniędzy zgromadzonych na koncie szwajcarskim. Ten rozdział powie ci dokładnie jak gromadzić fundusze oraz jakie korzyści możesz z tego czerpać.

Dostanie się do panelu Brokera jest możliwe z poziomu zakładek znajdujących się w dolnej części ekranu. Odblokowany on zostanie po zakończeniu Ery kolonialnej.

Opcji na zgromadzenie pieniędzy na koncie szwajcarskim jest kilka - Broker w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

Jak zebrać pieniądze na koncie szwajcarskim?

Opcji na zgromadzenie pieniędzy na koncie szwajcarskim jest kilka. W większości powiązane są one właśnie z postacią Brokera.

Pierwszym z nich jest wykonywanie zadań, które nam zleca. W menu mu poświęconym znajdziesz zakładkę z zadaniami. Początkowo dostępny jest tylko jeden slot, jednak możesz także dokupić sobie kolejne. Co jakiś czas będą pojawić się w nich zadania różnego typu [1], od wyeksportowania konkretnej ilości towarów do wykonania określonego rajdu. Jeśli się ich podejmiesz i pomyślnie je wykonasz to otrzymasz określoną kwotę na konto w banku szwajcarskim [2].

Drugą opcją jest obsadzenie ludzi Brokera w ministerstwie - Broker w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

Drugą opcją jest obsadzenie ludzi Brokera w ministerstwie. Jeśli zdecydujesz się obsadzić ich na stanowiskach, to każdy jeden minister będzie generował miesięcznie 100$ odkładanych na twoje konto.

Pieniądze mogą wpłynąć na twoje konto szwajcarskie także, jeśli opracujesz i wydasz dekret Experimental Ground Treatment. Po jego aktywacji otrzymasz po 200$ za każdy posiadany budynek przemysłowy. Niestety wiązać się to będzie ze zwiększeniem zanieczyszczenia wyspy.

Na co mogę wydać pieniądze?

Zgromadzone fundusze możesz wydać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wymiana. W tej zakładce menu Brokera, możesz wykorzystać zgromadzone na zakup punktów rajdu, wiedzy lub po prosty wymienić je na gotówkę dodawaną do skarbu państwa.

Drugą możliwą opcją wydawania pieniędzy z konta szwajcarskiego jest kupowanie różnego rodzaju wpływów oraz wywoływanie konkretnych efektów - Broker w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

Drugą możliwą opcją wydawania pieniędzy z konta szwajcarskiego jest kupowanie różnego rodzaju wpływów oraz wywoływanie konkretnych efektów. Dostępne opcje generowane są losowo i zmieniają się co pewien czas.

Staraj się wydawać pieniądze zgromadzone w banku szwajcarskim rozsądnie - Broker w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

Staraj się wydawać pieniądze zgromadzone w banku szwajcarskim rozsądnie. Rób to tylko w momencie, gdy faktycznie zachodzi taka potrzeba. Resztę zachowuj na "czarną godzinę". Jeśli twoje państwo zacznie mieć problemy finansowe wykorzystasz zebrane fundusze na podratowanie budżetu państwa, umożliwiające podjęcie działań naprawczych.