Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko zarobić w Tropico 6? Tropico 6 poradnik, solucja

Zarabianie pieniędzy jest bardzo ważnym aspektem w Tropico 6. To dzięki nim jesteś w stanie budować nowe konstrukcje oraz płacić swoim obywatelom za pracę. W początkowych etapach rozgrywki musisz uporać się z ograniczonymi finansami. Jeśli jednak postawisz odpowiednie budynki, to szybko pomnożysz swój kapitał.

Na początku gry, niezależnie od epok postaw Rum Distillery oraz rozpocznij uprawę cukru. Dzięki temu rozpoczniesz produkcję rumu. Z racji braku wymagań co do wykształcenia pracowników oraz wysokiej cenie eksportowej, zapewnisz sobie regularny napływ gotówki.

Regularnie podpisuj także umowy handlowe - Jak szybko zarobić w Tropico 6? - Tropico 6 - poradnik do gry

Regularnie podpisuj także umowy handlowe. Wszystkie, które pozwolą ci zyskać na ich podpisaniu będą miały przy sobie zielony wskaźnik procentowy [1]. Dzięki nim możesz zyskać dodatkowe pieniądze na towarach, które eksportujesz w danym momencie. Zmaksymalizowanie zysku będzie możliwe, jeśli zdecydujesz się podpisać umowę na jak największą ilość towaru [2].

Szczegółowe informacje odnośnie umów handlowych znajdziesz w dedykowanym im rozdziale.

Jeśli nie zależy ci na bardzo dobrych kontaktach z religijnymi przedstawicielami obywateli Tropico, to możesz także wydać dekret Church Fee. Po jego wprowadzeniu obywatele będą musieli płacić daniny w budynkach religijnych. Zagwarantuje to kolejne wpływy do skarbu państwa.

Przychody wygenerowane przez Taj Mahal. - Jak szybko zarobić w Tropico 6? - Tropico 6 - poradnik do gry
Przychody wygenerowane przez Taj Mahal.

Zarobić możesz także na cudach świata. W czasie Wojen światowych, będziesz mógł postawić Commando Garrison. Dzięki niemu uzyskasz możliwość budowy Taj Mahal. Ta konstrukcja sprawia, że każdy umierający obywatel zostawi spadek na rzecz skarbu państwa.