Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Almanach w Tropico 6 Tropico 6 poradnik, solucja

Almanach w Tropico 6, podobnie jak w przypadku poprzednich części serii odgrywa istotną rolę w nadzorze twojego społeczeństwa. Stanowi on bowiem kompletny zbiór informacji społeczno-polityczno-ekonomicznych. Dzieli się on na kilka działów, których omówienie znajdziesz poniżej.

Overview

Overview to główny panel w Almanach - Almanach w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

Overview to główny panel w Almanach. Znajdziesz w nim krótkie podsumowanie wszystkich danych opisanych w następnych zakładkach. Zamieszone są w nim informacje odnośnie twoich mieszkańców w tym związanych z zatrudnieniem [1] czy też z zadowoleniem [2]. Pomogą ci one nakreślić ogólne nastroje wśród społeczeństwa. Pozwolą także na określenie aspektu życia mieszkańców, który posiada w danym momencie najniższą wartość.

Zawarte są tutaj także informacje mówiące o przychodzie twojego państwa w ostatnim roku oraz stan twojego konta szwajcarskiego [3]. Na podstawie tych danych możesz określić swoją ogólną sytuację finansową Tropico i podjąć odpowiednie działanie.

W Almanach znajdziesz także skrócone informacje odnośnie twoich relacji z frakcjami [4] i supermocarstwami [5] oraz potencjalne zagrożenia ze strony wrogich ci grup [6].

Happiness

Dział Happiness zawiera szczegółowe informacje odnośnie zadowolenia mieszkańców w każdym ocenianym przez nich aspekcie [1] - Almanach w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

Dział Happiness zawiera szczegółowe informacje odnośnie zadowolenia mieszkańców w każdym ocenianym przez nich aspekcie [1]. Do każdego z nich przypisany jest wskaźnik, który odzwierciedla ich poziom. Im jest on wyższy, tym lepsza jest ocena danego parametru.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie