Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Technologie i rozwój technologiczny w Tropico 6 Tropico 6 poradnik, solucja

W Tropico 6 tak jak i w poprzednich częściach bardzo istotny jest rozwój technologiczny. Pozwala on na opracowywanie nowych technologii oraz bardziej zaawansowanych konstrukcji. Poniższy rozdział zawiera porady odnośnie badań jakie będziesz przeprowadzać w czasie gry.

Przeprowadzenie jakichkolwiek badań wymaga zgromadzenia określonej ilość punktów wiedzy. Robi się to w konkretnych budynkach. Są to Library oraz Reseach Center (odblokowany we współczesności). Każdy ich pracownik generuje określoną ilość punktów w czasie. Żeby to jednak zrobić, musi on przebywać w pracy. Może się zdarzyć, że mimo posiadania nawet kilku budynków tego typu, punkty wiedzy i tak nie będą generowane [1].

Generowane punkty są zbierane, przez co możesz je wykorzystywać w dowolnej chwili - Technologie i rozwój technologiczny w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

Generowane punkty są zbierane, przez co możesz je wykorzystywać w dowolnej chwili. Każda epoka ma swój własny zestaw dekretów. Im późniejsza epoka, tym więcej punktów należy wydać na jej opracowanie. Dlatego szybkie postawienie w czasie epoki kolonialnej lub wojen światowych kilku budynków gromadzących punkty wiedzy pozwoli ci na szybsze opracowanie bardziej zaawansowanych zadań w późniejszych erach.

W Tropico 6 pojawią się trzy typy badań: Zapisy konstytucyjne (czerwona ikona), dekrety (żółta ikona), modyfikacje budynków (zielona ikona). Poniżej znajdziesz listę bardziej przydatnych badań jakie możesz przeprowadzić w czasie gry.

Nazwa

Epoka

Funkcja

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie