Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zmienić tryb pracy w budynkach w Tropico 6? Tropico 6 poradnik, solucja

Większość budynków jakie postawisz w Tropico 6 ma kilka trybów pracy, które wpływają na zadowolenie pracowników oraz jego efektywność. Część z tych z nich jest odblokowana od początku rozgrywki, kolejne natomiast stają się dostępne po osiągnięciu kolejnej epoki lub po opracowaniu konkretnych badań.

Tryby pracy można swobodnie zmieniać. Wystarczy kliknąć na wybrany budynek. W nowo otwartym panelu znajdziesz wszystkie informacje związane z jego funkcjonowaniem. Narzędzie służące do zmiany trybu znajduje się tuż pod nazwą budowli.

Dzięki temu otworzysz panel, na którym znajdują się lista dostępnych trybów pracy [1] - Jak zmienić tryb pracy w budynkach w Tropico 6? - Tropico 6 - poradnik do gry??

Dzięki temu otworzysz panel, na którym znajdują się lista dostępnych trybów pracy [1]. Każdy z nich posiada krótki opis [2], dzięki któremu dowiesz się jak jego wprowadzenie wpłynie na funkcjonowanie danej konstrukcji.

Zmiany możesz dokonywać w dowolnym momencie - Jak zmienić tryb pracy w budynkach w Tropico 6? - Tropico 6 - poradnik do gry

Zmiany możesz dokonywać w dowolnym momencie. Szczególnie przydatne jest to w przypadku budynków medialnych. Za ich pomocą, możesz nakłaniać obywateli do przyłączenia się do zaprzyjaźnionej frakcji. Dzięki temu zwiększy się twoja aprobata w państwie.