Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tropicoland - misja w Tropico 6 Tropico 6 poradnik, solucja

Tropicoland to etap w Tropico 6 skupiający się wokół turystyki. Stworzenie luksusowego kurortu i niezbankrutowanie przy okazji będzie wymagać włożenia dużych nakładów pracy. Poniżej znajdziesz informacje, które pomogą ci osiągnięciu tego celu.

Archipelag jest niezwykle rozproszony. Poza główna wyspą masz do dyspozycji dużą ilość pomniejszych. Większość z nich pomieści co najwyżej kilka budynków. Wszystkie niemal płaskie piaszczyste wysepki oraz tą z ruinami pozostaw na poczet turystyki. Resztę możesz zagospodarować skupiając się na przemyśle.

Z racji, że całość misji rozgrywa się we współczesności masz dostęp do wszystkich możliwych budynków zaimplementowanych w grze. Początkowo rozwijaj prostsze gałęzie przemysłu takie jak produkcja rumu czy papierosów. Jak najszybciej rozpocznij szkolenie pracowników do średniego wykształcenia. Dzięki temu będziesz mógł w całości oprzeć produkcję na Hydroponic Plantation. Pozwoli ci to uniezależnić od jakości gleb oraz zaoszczędzić przestrzeń.

W momencie, gdy uzbierasz trochę funduszy zainwestuj w bardziej zaawansowany przemysł - Tropicoland - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

W momencie, gdy uzbierasz trochę funduszy zainwestuj w bardziej zaawansowany przemysł. Złoża na wyspach pozwolą ci na produkcję samochodów, elektroniki oraz leków. Ropa na wyspie występuje w znacznych ilościach, dlatego szczególnie opłacalne jest inwestowanie w przemysł opierający się na jej przetwórstwie.

Do dyspozycji masz także złoże uranu co pozwoli ci na wytworzenie ogromnych nakładów energii elektrycznej za pomocą Nuclear Power Plant.

Jedna z turystycznych osad. - Tropicoland - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry
Jedna z turystycznych "osad".

Głównym celem zadania jest wypracowanie odpowiednio wysokiego wskaźnika TAO. Robisz to stawiając kolejne atrakcje turystyczne oraz wykonując szereg zadań. Wymagają one od ciebie przyciągnięcia na wyspę turystów różnej kategorii. Dlatego musisz stawiać atrakcje, które zadowolą każdy typ turystów. Dodatkowo, aby zaoszczędzić miejsce na wyspach stawiaj Cruise Ship. Jest to najzwyklejszy hotel na wodzie.

Jeśli chcesz dodatkowo zarobić na turystach to postaw Airport i wykup ulepszenie Duty Free Shop. Dzięki temu każdy dorosły turysta zostawi na lotnisku dodatkowe pieniądze.