Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Shackland - misja w Tropico 6 Tropico 6 poradnik, solucja

Shackland jest zadaniem w Tropico 6 o bardzo specyficznej strukturze. Nie masz możliwości stawiania jakichkolwiek budynków mieszkalnych i jednocześnie musisz ściąganąć na wyspę jak największej liczy obywateli. Poniższy rozdział zawiera porady odnośnie tego etapu.

Widok na wyspę. - Shackland - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry
Widok na wyspę.

Archipelag ma bardzo specyficzną formę. Stanowi bowiem zwartą strukturę, która podzielona jest wąskimi strumieniami. Dodatkowo znajdziesz tutaj wiele złóż surowców - szczególnie złota. W większości są one umieszone w trudno dostępnych miejscach, więc stworzenie wokół nich ośrodków przemysłowych jest praktycznie niemożliwe. Postawienie odpowiedniej ilości Teamster's Office, które będą odprowadzać z nich towary jest konieczne. Zainwestuj także w ulepszenie Second Shift, które doda do nich dodatkowe miejsca etaty.

Problematyczne położenie złóż złota. - Shackland - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry
"Problematyczne" położenie złóż złota.

Sednem etapu jest sprowadzenie do państwa jak największej liczby obywateli. Dlatego istotne jest abyś zainwestował w Immigration Office. Możesz także opracować zapis traktujący o emigracji. Wówczas możesz zakazać obywatelom opuszczania państwa. Dodatkowo otrzymasz także szereg zadań, które także pozwolą na sprowadzenie dodatkowych mieszkańców.

W przypadku tej misji musisz także położyć silny nacisk na bezpieczeństwo - Shackland - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

W przypadku tej misji musisz także położyć silny nacisk na bezpieczeństwo. Shack generują bowiem większą przestępczość niż standardowe budynki mieszkalne. Dlatego musisz stawiać Police Station w okolicy każdego większego skupiska tych konstrukcji.