Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Better Red Than Dead - misja w Tropico 6 Tropico 6 poradnik, solucja

Better Red Than Dead to misja w Tropico 6, która jest trudna pod względem gospodarczym. Wynika to z faktu, że celem misji jest nawiązanie bardzo silnych relacji z komunistami. Poniższy rozdział powie ci jak się uporać z tym zadaniem.

Na całość archipelagu składają się trzy wyspy - Better Red Than Dead - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry

Na całość archipelagu składają się trzy wyspy. Na każdej z nich znajdziesz coś przydatnego więc stworzenie między nimi efektywnego szlaku komunikacyjnego jest wymagane. Znajdziesz tutaj liczne złoża, które umożliwią ci rozwój przemysłu pod kątem produkcji broni, samochodów i biżuterii. Większość z nich znajduje się poza główną wyspą, którą powinieneś pozostawić na uprawy i hodowlę zwierząt. Dodatkowo postaw Dock na każdej z wysp. Dzięki temu odpływ towarów z wyspy będzie szybszy.

Ultimatum od kapitalistów będzie częstym widokiem. - Better Red Than Dead - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry
Ultimatum od kapitalistów będzie częstym widokiem.

Twoim największym problemem w tym scenariuszu są relacje z kapitalistami. Wynika to z faktu, że musisz wyburzyć większość budowli o zabarwieniu ekonomicznym. Wprowadzisz także ściśle komunistyczne dekrety. W związku z tym będziesz musiał wykonywać stawiane przez nich ultimatum. Jeśli go nie wykonasz sparaliżują oni twoją gospodarkę, co w konsekwencji doprowadzi do zadłużenia państwa. Jest to ograniczone w czasie, jednak szkody nim spowodowane

Kolejnym istotnym aspektem w tej misji są swobody obywatelskie. Głównym celem misji jest wypracowanie odpowiedniego wskaźnika wolności. Wypracowanie go będzie wymagało od ciebie stawiania wielu budynków medialnych. Bardzo pomocne jest także wydanie dekretu Right To Arms, które diametralnie zwiększy poziom swobód obywatelskich kosztem bezpieczeństwa.