Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tropico 6 - poradnik do gry

Tropico 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Chocolate Factory - misja w Tropico 6 Tropico 6 poradnik, solucja

Chocolate Factory to scenariusz w Tropico 6, w którym będziesz musiał zbudować swoje własne czekoladowe imperium. Z racji specyfiki wyspy nie będzie to jednak łatwe zadanie. Poniższy rozdział pomoże ci pokonać problemy.

Wyspa składa się z trzech wysp - głównej i dwóch mniejszych. Wszystkie są bardzo górzyste przez co masz ograniczoną możliwość rozbudowy. Dodatkowo będziesz musiał także inwestować w tunele. Część zdatnych do zabudowy terenów jest bowiem oddzielona pasmem górskim. W przypadku złóż uranu będzie to wręcz konieczne.

Jedyne dostępne na mapie złoża uranu. - Chocolate Factory - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry
Jedyne dostępne na mapie złoża uranu.

Pozostałe złoża są łatwo dostępne z tym, że są one dość mocno rozproszone po wyspach. Teren wokół nich jest w większości zdatny pod zabudowę, więc możesz na spokojnie stworzyć wokół nich niewielki kompleksy przemysłowe. Pamiętaj także, by jak najbliżej postawić także Dock. Po przejściu do współczesności opracuj i wprowadź dekret Speedway, co przyspieszy transport.

Zdecydowanie gorzej wygląda to z jakością gleb. O ile na każdym zakamarku wyspy znajdziesz tereny zdatne pod uprawę danego gatunku, to te najbardziej pożądane w tej misji - kakao i cukier - rosną dobrze na dwóch różnych wyspach. Można je jednak połączyć mostem. Wystarczy, że postawisz Plantation nieopodal mostu oraz Chocolate Factory w bliskiej okolicy. Dzięki temu ograniczysz czas transportu.

Hydroponic Plantation pozwoli ci się uwolnić od ograniczeń płynących z jakości gleby. - Chocolate Factory - misja w Tropico 6 - Tropico 6 - poradnik do gry
Hydroponic Plantation pozwoli ci się uwolnić od ograniczeń płynących z jakości gleby.

Dodatkowo po przejściu do współczesności możesz dodatkowo to usprawnić zastępując Plantation, Hydroponic Plantation. Możesz je stawiać w dowolnym miejscu niezależnie od rodzaju gleby. Musisz jednak posiadać odpowiednią liczbę pracowników ze średnim wykształceniem.