Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zwiększyć pojemność inwentarza w Resident Evil 2? Resident Evil 2 poradnik, solucja

Inwentarz głównych bohaterów gry Resident Evil 2 ma domyślnie bardzo ograniczoną pojemność. Na tej stronie poradnika informujemy jak permanentnie zwiększyć liczbę slotów inwentarza.

Rozwiązanie problemu zbyt małego inwentarza jest bardzo proste - musisz odnajdywać w świecie gry saszetki podobne do tej z powyższego obrazka - Jak zwiększyć pojemność inwentarza w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Rozwiązanie problemu zbyt małego inwentarza jest bardzo proste - musisz odnajdywać w świecie gry saszetki podobne do tej z powyższego obrazka. Informacje o lokalizacjach kolejnych saszetek znajdziesz w naszym opisie przejścia oraz w poradniku trofeowym w omówieniu osiągnięcia A Waist of Space.

Po zabraniu saszetki otrzymasz potwierdzenie, że w inwentarzu pojawiły się nowe aktywne sloty, w których można od tej pory umieszczać nowe przedmioty - Jak zwiększyć pojemność inwentarza w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Po zabraniu saszetki otrzymasz potwierdzenie, że w inwentarzu pojawiły się nowe aktywne sloty, w których można od tej pory umieszczać nowe przedmioty.