Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak pokonać lub unikać Tyrana w Resident Evil 2? Resident Evil 2 poradnik, solucja

Tyran ściga gracza po posterunku policji, utrudniając mu wykonanie zadań - Jak pokonać lub unikać Tyrana w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Tyran ściga gracza po posterunku policji, utrudniając mu wykonanie zadań

Kim jest Tyran?

Tyran w Resident Evil 2 to nieśmiertelne monstrum, które zaczyna ścigać gracza na Posterunku policji w Raccoon City po tym, jak powróci z Parkingu policyjnego do budynku i ugasi płonący śmigłowiec - jako, że pojazd blokuje przejście, jest to krok obowiązkowy, którego nie unikniesz. Tyran jest bardzo niebezpieczny: jego ataki są silne, a jeśli pochwyci gracza, to nawet mając pełny poziom zdrowia, może on po prostu cię zabić jednym ciosem - jedyna opcja uniknięcia śmierci to kontratak (nóż / granaty).

Osłabiony Tyran przyklęknie i da ci chwilę spokoju - Jak pokonać lub unikać Tyrana w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Osłabiony Tyran przyklęknie i da ci chwilę spokoju

Jak pokonać Tyrana?

Tyrana nie możesz wyeliminować. Jedynie możesz go zwodzić i zatrzymać: w tym celu oddaj kilka celnych strzałów w jego głowę (tylko głowa jest podatna na ataki). Gdy Tyran przyklęknie na kolano, masz około minuty, zanim ponownie zacznie cię ścigać.

  • Tyran ściga gracza także w trybie fabuły Leona w Gnieździe (laboratorium Umbrella). Na szczęście tylko przez chwilę: gdy zbierzesz moduł opaski dający uprawnienia poziomu III. Dodatkowo Tyran nie opuszcza wtedy wschodniego skrzydła laboratorium.
  • Możesz rozwiązać pozostałe zagadki opcjonalne na Posterunku bez Tyrana na ogonie: w Kanałach znajdziesz tajne przejście na Posterunek - gdy z niego skorzystasz, Tyrana na posterunku już nie znajdziesz i możesz poruszać się swobodnie.
  • W trybie gry "2nd Run" Tyran ściga gracza już od początku rozgrywki.