Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozwiązać zagadkę z posągiem jednorożca (Leon) w Resident Evil 2? Resident Evil 2 poradnik, solucja

Zagadka z posągiem jednorożca (Unicorn Statue) jest jedną z wielu do rozwiązania na komisariacie policji w grze Resident Evil 2. Na tej stronie poradnika dokładnie wyjaśniamy jak rozwiązać zagadkę z posągiem jednorożca i jak wejść w posiadanie medalionu jednorożca.

Poniższy opis dotyczy kampanii Leona.

Zagadkę z posągiem jednorożca (Unicorn Statue) rozwiązuje się na terenie komisariatu policji, a konkretnie w loży (Lounge) sąsiadującej z biblioteką (Library) - Jak rozwiązać zagadkę z posągiem jednorożca (Leon) w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Zagadkę z posągiem jednorożca (Unicorn Statue) rozwiązuje się na terenie komisariatu policji, a konkretnie w loży (Lounge) sąsiadującej z biblioteką (Library).

Podobnie jak w przypadku zagadki z posągiem lwa w jej rozwiązaniu pomocny jest notatnik oficera (Officer's Notebook), który odnajduje się przy zamordowanym policjancie w pomieszczeniu Watchmen's Room (piętro 1F, wschodnia część budynku). Skorzystanie z notatnika jest w pełni opcjonalne, bo możesz od razu wybrać właściwe symbole w oparciu o nasz poradnik.

1 - Jak rozwiązać zagadkę z posągiem jednorożca (Leon) w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry
W celu przystąpienia do zagadki dotrzyj do posągu zlokalizowanego w loży obok biblioteki - miejsce to pokazują dołączone obrazki - Jak rozwiązać zagadkę z posągiem jednorożca (Leon) w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

W celu przystąpienia do zagadki dotrzyj do posągu zlokalizowanego w loży obok biblioteki - miejsce to pokazują dołączone obrazki.

Wejdź w interakcję z posągiem - Jak rozwiązać zagadkę z posągiem jednorożca (Leon) w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Wejdź w interakcję z posągiem. Musisz ustawić poprawne symbole w trzech głównych slotach:

  1. Wybierz symbol lecącego ptaka w lewym slocie.
  2. Wybierz symbol głowy w środkowym slocie.
  3. Wybierz symbol harfy w prawym slocie.

W nagrodę za rozwiązanie zagadki otrzymasz medalion jednorożca (Unicorn Medallion). To jeden z trzech medalionów do umieszczenia przy posągu na parterze głównej sali komisariatu.