Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Walka z bossem - G3 w Resident Evil 2 Resident Evil 2 poradnik, solucja

Dopiero niszcząc oczy na brzuchu potwora zadajesz mu faktyczne obrażenia - Walka z bossem - G3 w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Dopiero niszcząc oczy na brzuchu potwora zadajesz mu faktyczne obrażenia

Po zdobyciu w Gnieździe fiolki z G-wirusem, czeka cię walka z bossem na poziomie 3 (G3). Jest to przedostatnia taka walka w Resident Evil 2. Zostaniecie opuszczeni na sporą arenę. Kluczem do pokonania przeciwnika jest posiadanie mocnej amunicji i dobrych broni. Po prostu strzelaj w oczy rozlokowane na ciele przeciwnika: $na nodze, na plecach oraz na ramieniu. Gdy zadasz mu wystarczającą ilość obrażeń, pokaże się wiele oczu na jego brzuchu - zadawaj wtedy najwięcej obrażeń, ile możesz. Proces będziesz musiał powtórzyć kilkakrotnie nim wróg zostanie pokonany.

  1. W każdym rogu areny znajdziesz liczne medykamenty i amunicję, korzystaj z nich.
  2. Wróg lubi atakować szerokimi łapami oraz skacząc na ciebie: pamiętaj, by mieć zawsze pod ręką narzędzie do kontrataku (nóż/granaty) i nie marnuj ich.
Boss lubi rzucać przedmiotami znalezionymi na arenie - Walka z bossem - G3 w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Boss lubi rzucać przedmiotami znalezionymi na arenie
  1. Kilka razy wróg będzie próbował rzucać w ciebie przedmiotami: ukryj się w rogu areny lub atakuj go, by powstrzymać go przed wyrwaniem obiektu.