Resident Evil 2: Zagadka ze zdjęciem z Kanałów (klisza) - Sekrety
Aktualizacja:


Jeśli znalazłeś w kanałach kliszę fotograficzną, możesz powrócić tajnym przejściem na Posterunek policji, by ją wywołać. Dzięki temu odnajdziesz ostatnie ulepszenie broni i rozwiążesz specjalną zagadkę nagradzaną nowym rekordem w Resident Evil 2. Kliszę znajdziesz w małym pokoju dokładnie obok przełącznika, w którym mieści się przełącznik z figurą Wieży. Leon musi użyć klucza, by wejść do pomieszczenia; Claire dostanie się tu windą z niższego piętra.
Zagadka polega na odnalezieniu dwóch miejsc pokazanych na zdjęciach, gdzie znajdują się przedmioty: amunicja do ostatniej broni (miotacza / iskrownika) oraz ostatnie ulepszenie broni. Nie możesz odkryć tych kryjówek bez wywołania kliszy (w miejscach docelowych nie będzie możliwa interakcja). Za rozwiązanie zagadki odblokujesz trofeum Łowca skarbów.


Po wywołaniu zdjęcia odwiedź dwie lokacje: pokój prasowy, 1F we wschodniej części posterunku - małe biurko przy ścianie na którym leży magnetofon; Zbrojownia, 2F - biurko w mniejszym biurze (stań przed biurkiem).
1
- Resident Evil 2 - poradnik do gry
- Resident Evil 2: Sekrety i przydatne przedmioty
- Resident Evil 2: Kanały
- Resident Evil 2: Gdzie znaleźć tajne przejście na Posterunek policji z Kanałów?
- Resident Evil 2: Zagadka ze zdjęciem z Kanałów (klisza) - Sekrety
- Resident Evil 2: Jak otworzyć szafkę z szyfrem przy kryjówce w Kanałach
- Resident Evil 2: Jak otworzyć sejf w Kanałach?
- Resident Evil 2: Jak zdobyć miotacz ognia - iskrownik w Kanałach?
- Resident Evil 2: Kanały
- Resident Evil 2: Sekrety i przydatne przedmioty
Komentarze czytelników
Ja dobrze rozumiem? Że jak wyrzucę jakiś przedmiot który był mi potrzebny to nie przejdę dalej bo wyrzuciłem coś co nie wiedziałem po co jest. Przecież w ten sposób coś się może grubo pokićkać w grze. DO TEGO JEST TO MEGA ODREALNIONE. Wyrzuciłem to leży gdzieś na ziemi a nie znika.
Nie da się wyrzucić przedmiotu fabularnego który będzie jeszcze przydatny. Pokaż mi grę w 100% realna? W każdej grze zawsze jest coś odrealnione a jak ci się nie podoba to po prostu nie graj i stwórz swoją grę i Pokaż firmie capcom jak się robi gry ??
Można kupić w sklepie dodatek do gry i masz bazuke i inne bronie bez limitu amunicji
Ps. Gra i tak jest nudna bo jej kilku rzeczy brak
Prawda. Tyran na hardzie faktycznie jest wymagający, ledwie go pokonałem za trzecim razem z niebezpiecznym stanem zdrowia. Jest to możliwe, ale trzeba naprawdę dobrze się przygotować i postarać.
Oryginał ? Bo nie pamiętam takiego błędu a już 800 h mam na liczniku.
A gdzie jest ta 5 rolka ,bo ani razu na nią nie trafiłam w 3 scenariuszach :)

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
