Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podziemia i pierwszy boss | Posterunek policji w Resident Evil 2 Resident Evil 2 poradnik, solucja

Po umieszczeniu medalionów w posągu Głównego holu posterunku, automatycznie podczas cutsceny przejdziesz do podziemi. Już w tym miejscu zabierz ze sobą sporo amunicji, nóż/granaty i medykamenty, bowiem niebawem czeka cię starcie z bossem.

Skieruj się przez otwarte drzwi na piętrze niżej - Podziemia i pierwszy boss | Posterunek policji w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Skieruj się przez otwarte drzwi na piętrze niżej

Schodząc po schodach zejdź na sam dół - znajdziesz tam granat; potem wróć piętro wyżej i przejdź do końca korytarza, gdzie po cutscenie czeka cię starcie z pierwszym w grze bossem.

Celuj w duże żółte oko - to jedyne miejsce, które powoduje osłabienie przeciwnika - Podziemia i pierwszy boss | Posterunek policji w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Celuj w duże żółte oko - to jedyne miejsce, które powoduje osłabienie przeciwnika

Przeciwnik walczy metalową rurą; z reguły wymachuje nią kilkakrotnie, dlatego łatwo uniknąć jego ataku. Czasem będzie próbował wykonać pchnięcie. Postrzel go kilka razy lub rzuć mu pod nogi granat, a na jego prawym ramieniu otworzy się wielkie oko - gdy trafiasz w nie, widzisz rozbryzgujący się pomarańczowy płyn.

Boss jest wolny - postaraj się wcześnie przewidywać jego ciosy i odsyuwać się z zasięgu jego broni lub ręki - Podziemia i pierwszy boss | Posterunek policji w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Boss jest wolny - postaraj się wcześnie przewidywać jego ciosy i odsyuwać się z zasięgu jego broni lub ręki

Postaraj się zadać mu jak najszybciej jak najwięcej obrażeń - oko otwarte jest tylko przez pewien czas, później znów się zamknie i ponownie musisz poświęcić sporo amunicji na jego ponowne otwarcie się.

Wskazówka: w rogach areny znajdziesz sporo tak amunicji jak i ziół, które możesz zmieszać podczas walki, by stworzyć dodatkowe środki leczące.