Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak wysadzić ładunek C4 w Resident Evil 2? Resident Evil 2 poradnik, solucja

Ładunek C4 - Jak wysadzić ładunek C4 w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Ładunek C4

Na najwyższym piętrze posterunku policji w Resident Evil 2 odnajdziesz pomieszczenie (Zachodni Magazyn) z ładunkiem C4 zamontowanym na ścianie. Jest to droga do ostatniego posągu z medalionem, który wymagany jest do kontynuowania wątku fabularnego gry.

Po spotkaniu z gościem we wschodniej części posterunku i zdobyciu narzędzia skrawającego, udaj się do Wschodniego biura, 1F - Jak wysadzić ładunek C4 w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Po spotkaniu z gościem we wschodniej części posterunku i zdobyciu narzędzia skrawającego, udaj się do Wschodniego biura, 1F. Tam znajdziesz okrągłą rączkę. Teraz przejdź z Głównego holu przez korytarz południowo-zachodni do ostatniego pomieszczenia, gdzie znajdują się kolejne drzwi zamknięte łańcuchem. Za nimi odnajdziesz urządzenie elektroniczne.

Przejdź teraz na piętro 2F; przy schodach znajduje się toaleta (Prysznice, 2F), gdzie możesz zamontować okrągłą rączkę - Jak wysadzić ładunek C4 w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Przejdź teraz na piętro 2F; przy schodach znajduje się toaleta (Prysznice, 2F), gdzie możesz zamontować okrągłą rączkę. Teraz możesz przejść korytarzem do biur ze Zbrojownią, w których znajduje się bateria.

Posiadając baterię i urządzenie elektroniczne połącz je w ekwipunku ze sobą. Uzyskasz detonator. Dzięki niemu wysadzisz ładunek C4 na ostatnim piętrze.