Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Walka z bossem - G4 (Claire) w Resident Evil 2 Resident Evil 2 poradnik, solucja

Urządzenie w lokomotywie - Walka z bossem - G4 (Claire) w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Urządzenie w lokomotywie

Podczas gdy Leon w ostatniej walce w Resident Evil 2 mierzy się z Tyranem, Claire będzie mierzyć się z bossem w ostatniej fazie G4. Gdy dotrzesz do żółtej lokomotywy, wejdź do środka i zabierz stamtąd urządzenie. Zamontujesz je w pomieszczeniu kontrolnym obok - wtedy rozpocznie się walka.

Minigun - Walka z bossem - G4 (Claire) w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Minigun

Wcześniej - jeśli posiadasz miejsce w ekwipunku - zabierz z krzesła w pokoju kontrolnym minigun. Na bazowym średnim poziomie trudności broń powinna być wystarczająca, by pokonać przeciwnika dostępną w niej amunicją (nie posiadasz dodatkowej amunicji ponad to, co znajduje się w broni), jeśli nie będziesz jej nadużywał.

Walka ta nie jest trudna (zwracaj jednak uwagę na ilość pozostałego do końca czasu): jedyny wrażliwy punkt znajduje się na brzuchu potwora - Walka z bossem - G4 (Claire) w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Walka ta nie jest trudna (zwracaj jednak uwagę na ilość pozostałego do końca czasu): jedyny wrażliwy punkt znajduje się na brzuchu potwora. Do osłony przed atakami wroga (głównie długo trwająca szarża), chowaj się za pociągiem. W ataku świetnie sprawują się także granaty odłamkowe.

Bez miniguna pokonanie finalnego potwora może być trudne - Walka z bossem - G4 (Claire) w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Bez miniguna pokonanie finalnego potwora może być trudne

Uwaga - podczas rozgrywki w trybie "2nd Run" warto zaoszczędzić ok. 100-200 nabojów w minigunie, gdyż w ostatnim etapie czeka cię mini-starcie z bossem w fazie G5. Polegać ono będzie jedynie na oddawaniu strzałów w jeden punk: jeśli jednak nie będziesz posiadał odpowiedniej broni/amunicji, by móc ten etap zakończyć, pozostaniesz z nieukończoną grą / będziesz musiał wczytać wcześniejszy zapis gry.