Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Resident Evil 2? Resident Evil 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika dowiesz się ile czasu potrafi zająć przejście zremasterowanego Resident Evil 2 w wielu wariantach.

  1. Resident Evil 2 to remake Resident Evil 2 z 1998 roku. Twórcy remake'u idealnie odwzorowali to co było w starszej wersji. Gracze, którzy chcą skupić się tylko na wątku fabularnym, zbytnio nie eksplorując, mogą przejść Resident Evil 2 w nawet 8 godzin, co jest naprawdę słabym wynikiem, jeśli chodzi o czas spędzony przy grze. Jednakże czas ten może się wydłużyć jeśli wybierzemy najtrudniejszy poziom, w którym każdy nabój ma znaczenie, przeciwnik daje w kość, a zapisywać możemy tylko za pomocą specjalnych taśm z tuszem.
  2. Jeśli gracz skupi się bardziej na eksploracji, a nie tylko na samym wątku fabularnym, czas potrzebny na ukończenie gry może nieco się wydłużyć. Wykonując wszystkie misje główne oraz te dodatkowe, czas potrzebny na ukończenie gry to około 13 godzin.
  3. Osoby, które chcą zdobyć wszystkie trofea i oficjalnie powiedzieć, że ukończyły grę w 100%, potrzebować do tego będą aż 30 godzin. Zdobycie pewnych trofek wymaga przejścia gry ponownie, w czasie chociażby nie mniejszym niż 3.5 godziny, albo przejść grę na najtrudniejszym poziomie trudności.