Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zapisywać stan gry w Resident Evil 2? Resident Evil 2 poradnik, solucja

W Resident Evil 2 gra jest zapisywana automatycznie na poziomach trudności Asysta i Standardowy po zakończeniu każdego kluczowego etapu fabularnego i przed walkami z bossami. W trybie Hardcore funkcja automatycznego zapisu jest dezaktywowana. Te same cechy dotyczą także rozgrywki "2nd Run".

W grze możesz zapisywać stan gry manualnie - Jak zapisywać stan gry w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

W grze możesz zapisywać stan gry manualnie. Aby to zrobić, odnajdź maszynę do pisania. Ilość stanów zapisu na jedną rozgrywkę nie jest ograniczona.

Taśma z tuszem - Jak zapisywać stan gry w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Taśma z tuszem

Wyjątek ponownie stanowi tryb Hardcore: aby zapisać grę w tym trybie, poza odnalezieniem maszyny do pisania musisz także wejść w posiadanie taśm z tuszem. Występują one w miejscach, gdzie na niższych poziomach trudności występują inne przedmioty, np. magazynki z bronią. W związku z tym dostępnych jest mniej przedmiotów do zebrania w trybie Hardcore; ponadto taśmy zajmują miejsce w ekwipunku (warto więc trzymać je w czarnych skrzyniach).