Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dotarcie do kryjówki (Claire i Leon) | Kanały w Resident Evil 2 Resident Evil 2 poradnik, solucja

Pierwsza rzecz, jaką zrobisz po wpadnięciu do Kanałów w Resident Evil 2, to odnalezienie kryjówki, która posłuży za twoją bazę wypadową. Znajdziesz tam czarną skrzynię i punkt zapisu oraz będziesz bezpieczny od zombie. W kryjówce znajduje się zagadka, którą będziesz mógł rozwiązać dopiero po odnalezieniu wszystkich przycisków z główkami w kształcie figur szachowych, co zostało opisane w kolejnych rozdziałach.

Dotarcie do kryjówki (Claire)

Claire ma nieco łatwiej - Dotarcie do kryjówki (Claire i Leon) | Kanały w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Claire ma nieco łatwiej. Na początku etapu zeskocz przy zniszczonej metalowej barierce w dół. Dalej wystarczy już tylko iść przed siebie przez kanały - dostępna jest tylko jedna droga na razie i nie napotkasz po drodze przeciwników.

Dotarcie do kryjówki (Leon)

1 - Dotarcie do kryjówki (Claire i Leon) | Kanały w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Jako Leon musisz przejść kanałami na wprost, trzymając się prawej strony, aż dojdziesz do charakterystycznych schodków - Dotarcie do kryjówki (Claire i Leon) | Kanały w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Jako Leon musisz przejść kanałami na wprost, trzymając się prawej strony, aż dojdziesz do charakterystycznych schodków. Za nimi znajdziesz most, zamknięte drzwi i przełącznik (figurka wieży) - na razie go nie wyjmuj, zrobisz to później. Teraz przejdź przez most i przejdź wąskim przejściem po schodach w dół przy ścianie.

Zamknięta szafka

Pokój z szafką - Dotarcie do kryjówki (Claire i Leon) | Kanały w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Pokój z szafką

Po drodze napotkasz mały pokój z zombiakami i zamkniętą szafką - kod do jej otwarcia to: SZF. Wewnątrz niej znajdziesz amunicję to trzeciej broni (Lightning Hawk - Leon / MQ 11 - Claire).