Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zdobądź dziennik policjanta | Posterunek policji w Resident Evil 2 Resident Evil 2 poradnik, solucja

Pierwsze zadanie w Resident Evil 2, gdy dotrzesz na Posterunek policji w Raccoon City, to zdobycie dziennika policjanta. Gdy popatrzysz na komputer przy recepcji (opcjonalnie) zobaczysz, że we wschodnim skrzydle policjant potrzebuje pomocy.

Aktywuj przełącznik, by przejść pod bramą - Zdobądź dziennik policjanta | Posterunek policji w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Aktywuj przełącznik, by przejść pod bramą

Patrząc na drzwi wejściowe do budynku, skieruj wzrok na lewo, gdzie zobaczysz metalową bramę i przełącznik - naciśnij go i przeczołgaj się dołem. Przejdź do końca korytarza i do małego pomieszczanie za drzwiami, gdzie znajdziesz policjanta i jego dziennik. Wszelkie dokumenty zebrane podczas gry zostają umieszczone w twoim inwentarzu i możesz przeczytać je w dowolnej chwili.

Dziennik policjanta - Zdobądź dziennik policjanta | Posterunek policji w Resident Evil 2 - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Dziennik policjanta

Rozpocznij drogę powrotną tym samym korytarzem, przy czym na swojej drodze napotkasz zombie. Zamiast ich zabijać, możesz tylko postrzelić przeciwnika w głowę i, gdy jest oszołomiony, przejść obok niego. Za bramą czeka na ciebie policjant - Marvin Branagh. Otrzymasz od niego nóż bojowy. Nóż posiada trzy zastosowania:

  1. teraz - pomoże ci przeciąć taśmę i odblokować nowe przejście;
  2. możesz nim zaatakować przeciwnika - najlepiej, gdy wcześniej go postrzelisz lub gdy leży,
  3. możesz wykonać nim kontratak: gdy wróg na ciebie napiera silnym uderzeniem, w dole ekranu pojawi się ikona posiadanej broni pomocniczej - granatu lub noża. Naciśnij klawisz wtedy akcji, by przerwać atak wroga i nie otrzymać obrażeń.