Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co robić z niepotrzebnymi przedmiotami w Resident Evil 2? Resident Evil 2 poradnik, solucja

Podczas przechodzenia gry Resident Evil 2 bohaterowie mogą odnajdywać wiele różnych przedmiotów. W konsekwencji bardzo łatwo jest zapełnić cały inwentarz, który domyślnie oferuje oferuje zaledwie 8 slotów. Na tej stronie poradnika informujemy gdzie składować niepotrzebne aktualnie przedmioty.

Wszystkie niepotrzebne przedmioty możesz składować w dużych skrzyniach podobnych do tej z powyższego obrazka - Co robić z niepotrzebnymi przedmiotami w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Wszystkie niepotrzebne przedmioty możesz składować w dużych skrzyniach podobnych do tej z powyższego obrazka. Skrzynie te odnajduje się w różnych lokacjach, zazwyczaj w tych samych pomieszczeniach, w których są też maszyny do pisania (służące do zapisywania stanu gry).

Po otwarciu skrzyni możesz umieścić w niej wybrane przedmioty lub przenieść je z powrotem do inwentarza bohatera - Co robić z niepotrzebnymi przedmiotami w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Po otwarciu skrzyni możesz umieścić w niej wybrane przedmioty lub przenieść je z powrotem do inwentarza bohatera. Warto zaznaczyć, że nie musisz powracać do tej samej skrzyni - zawartość wszystkich skrzyń w świecie gry jest wspólna.

W skrzyniach warto przede wszystkim umieszczać:

  1. Bronie, do których nie posiadasz aktualnie amunicji, albo które wykorzystujesz głównie do walk z bossami i innymi silnymi potworami.
  2. Nadmierne ilości zapasów - amunicji, medykamentów czy desek do barykadowania okien.
  3. Przedmioty potrzebne do rozwiązania zagadek w dalszej fazie gry (różnego rodzaju klucze, statuetki, artefakty itp.).
1 - Co robić z niepotrzebnymi przedmiotami w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Gra pozwala także na wyrzucenie przedmiotu z inwentarza - Co robić z niepotrzebnymi przedmiotami w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Gra pozwala także na wyrzucenie przedmiotu z inwentarza. Jest to jednak bardzo niewskazane, gdyż jest to nieodwracalny proces. Wyrzucony przedmiot nie pojawi się na ziemi tylko permanentnie zniknie z gry. Jeśli masz problem z przepełnionym inwentarzem to zignoruj mniej ważne przedmioty z nowo badanych lokacji lub, lepszy pomysł, powróć do jednej z odnalezionych już skrzyń żeby odłożyć je sobie na później.