Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Resident Evil 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odzyskać utracony nóż w Resident Evil 2? Resident Evil 2 poradnik, solucja

Nóż to bardzo przydatna broń do eliminowania słabszych przeciwników w grze Resident Evil 2. W trakcie zażartych walk z potworami sterowana postać może utracić ten przedmiot. Na tej stronie poradnika informujemy w jakich okolicznościach można utracić nóż i jak go łatwo odzyskać.

Utrata noża może nastąpić jeśli doszło do szamotaniny z zombiakiem lub innym potworem - Jak odzyskać utracony nóż w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Utrata noża może nastąpić jeśli doszło do szamotaniny z zombiakiem lub innym potworem. Może się wtedy załączyć prosta scenka QTE polegająca na wbiciu noża w ciało potwora - domyślnie trzeba wcisnąć przycisk L1/LB. Akcja ta pozwala wybronić się przed ugryzieniem, ale jej wadą jest to, że nóż pozostanie w ciele przeciwnika.

1 - Jak odzyskać utracony nóż w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry
Rozwiązanie opisanego powyżej problemu jest na szczęście bardzo proste - Jak odzyskać utracony nóż w Resident Evil 2? - Resident Evil 2 - poradnik do gry

Rozwiązanie opisanego powyżej problemu jest na szczęście bardzo proste. Dobij potwora z użyciem dowolnej innej broni, a następnie podejdź do jego zwłok. Przeszukanie ich pozwoli ci ponownie dodać nóż do inwentarza. Staraj się zawsze o tym pamiętać, gdyż nóż przydaje się nie tylko do atakowania potworów celem oszczędzania amunicji, ale wykorzystuje się go też w innych miejscach (np. do otwarcia skrzynki z dźwignią na komisariacie policji).