Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Seven The Days Long Gone - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Seven The Days Long Gone - poradnik do gry

Seven The Days Long Gone - poradnik do gry

Zostań zabójca w postapokaliptycznym świecie. Nieoficjalny poradnik do Seven: The Days Long Gone zawiera komplet informacji pomocnych w zrozumieniu podstaw gry oraz w ukończeniu wszystkich jej misji. Znajdziesz tu opis zadań głównych i pobocznych, porady dotyczące rozgrywki czy rozwoju postaci.

Nieoficjalny poradnik do Seven: The Days Long Gone zawiera komplet informacji pomocnych w zrozumieniu podstaw gry oraz w ukończeniu wszystkich jej misji. Na początkowych stronach znalazły się przede wszystkim różnorakie porady pomocne w rozpoczęciu swojej przygody z grą. Dotyczą one między innymi skutecznego skradania się, walki, podróżowania po świecie gry czy craftingu. W tej części poradnika zamieściliśmy też rozdział poświęcony umiejętnościom oraz rozwojowi postaci.

Bardzo ważną część poradnika stanowi rozdział z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Podpowiada on m.in. jak przeżyć na początku gry, jak zdobywać wizy pomocne w docieraniu do kolejnych części wyspy, gdzie pozyskać dobre przebrania, jak zabijać silniejszych przeciwników czy jak wykorzystywać zmienną pogodę do skradania się. Kolejnym większym rozdziałem poradnika jest atlas świata, w którym znajdują się wysokiej jakości mapy z zaznaczonymi ważnymi lokacjami. Całość przewodnika po grze zamyka rozdział o dostępnych osiągnięciach.

Sporo miejsca w naszym poradniku przeznaczyliśmy na opisy przejścia wszystkich głównych oraz pobocznych zadań. Każda misja zawiera informacje na temat okoliczności jej odblokowania, jej przebiegu, podejmowanych decyzji i ich konsekwencji, a także ewentualnych nagród przewidzianych za zaliczanie questów. Rozdział z opisem przejścia zamykają strony z listą wszystkich zadań oraz z omówieniem wszystkich zakończeń gry.

Recenzja Seven The Days Long Gone - sprawdź, jak oceniliśmy nowe polskie RPG.

Seven: The Days Long Gone to RPG akcji rozgrywany w rzucie izometrycznym i będący dziełem polskiego studia Fool's Theory. W grze przenosimy się do postapokaliptycznego świata. Jest on stylizowany na Średniowiecze, ale oferuje też możliwość obcowania z zaawansowanymi technologiami będącymi pozostałościami po dawnej cywilizacji. W Seven sterujemy postacią złodzieja Teriela i w głównej części gry zajmujemy się eksploracją dużej wyspy będącej kolonią karną, na którą zesłany został bohater. To nieprzyjazne i niebezpieczne miejsce, a na dodatek podróżowanie po nim utrudnia fakt, że badane lokacje są często wielopoziomowe i bardzo złożone. Teriel może na szczęście korzystać z różnorakich broni oraz umiejętności, w szczególności tych premiujących prowadzenie działań z ukrycia i zaskakiwanie wrogów.

Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)

Informacje o Seven The Days Long Gone - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 grudnia 2017

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357087Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357086Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357085Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357084Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357083Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357082Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357081Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357080Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357079

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz