Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Seven The Days Long Gone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Seven The Days Long Gone - poradnik do gry

Seven The Days Long Gone - poradnik do gry

Zostań zabójca w postapokaliptycznym świecie. Nieoficjalny poradnik do Seven: The Days Long Gone zawiera komplet informacji pomocnych w zrozumieniu podstaw gry oraz w ukończeniu wszystkich jej misji. Znajdziesz tu opis zadań głównych i pobocznych, porady dotyczące rozgrywki czy rozwoju postaci.

Nieoficjalny poradnik do Seven: The Days Long Gone zawiera komplet informacji pomocnych w zrozumieniu podstaw gry oraz w ukończeniu wszystkich jej misji. Na początkowych stronach znalazły się przede wszystkim różnorakie porady pomocne w rozpoczęciu swojej przygody z grą. Dotyczą one między innymi skutecznego skradania się, walki, podróżowania po świecie gry czy craftingu. W tej części poradnika zamieściliśmy też rozdział poświęcony umiejętnościom oraz rozwojowi postaci.

Bardzo ważną część poradnika stanowi rozdział z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Podpowiada on m.in. jak przeżyć na początku gry, jak zdobywać wizy pomocne w docieraniu do kolejnych części wyspy, gdzie pozyskać dobre przebrania, jak zabijać silniejszych przeciwników czy jak wykorzystywać zmienną pogodę do skradania się. Całość przewodnika po grze zamyka rozdział o dostępnych osiągnięciach.

Sporo miejsca w naszym poradniku przeznaczyliśmy na opisy przejścia wszystkich głównych oraz pobocznych zadań. Każda misja zawiera informacje na temat okoliczności jej odblokowania, jej przebiegu, podejmowanych decyzji i ich konsekwencji, a także ewentualnych nagród przewidzianych za zaliczanie questów.

Seven: The Days Long Gone to RPG akcji rozgrywany w rzucie izometrycznym i będący dziełem polskiego studia Fool's Theory. W grze przenosimy się do postapokaliptycznego świata. Jest on stylizowany na Średniowiecze, ale oferuje też możliwość obcowania z zaawansowanymi technologiami będącymi pozostałościami po dawnej cywilizacji. W Seven sterujemy postacią złodzieja Teriela i w głównej części gry zajmujemy się eksploracją dużej wyspy będącej kolonią karną, na którą zesłany został bohater. To nieprzyjazne i niebezpieczne miejsce, a na dodatek podróżowanie po nim utrudnia fakt, że badane lokacje są często wielopoziomowe i bardzo złożone. Teriel może na szczęście korzystać z różnorakich broni oraz umiejętności, w szczególności tych premiujących prowadzenie działań z ukrycia i zaskakiwanie wrogów.

Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)

Informacje o Seven The Days Long Gone - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 grudnia 2017

Poradnik zawiera : strony: 56, ilustracje: 259 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Seven The Days Long Gone - poradnik do gry

Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357087Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357086Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357085Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357084Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357083Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357082Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357081Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357080Seven: The Days Long Gone - screen - 2017-10-06 - 357079

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
10.01.2018 11:05
jackowsky
jackowsky
185
Dobry Wojak Szwejk

Jak to jest z tym przebieraniem się? Mam na sobie komplet przebrania - w tym przypadku - za żołnierza technomagów, znacznik aktywności przebrania jest "włączony". Jednak wystarczy, że tylko przejdę obok jakiegoś technomaga stojącego poza terenem zastrzeżonym i już koleś się mną interesuje. A po kilku sekundach cała chmara mnie atakuje. Robię coś nie tak czy to taki urok gry?

26.01.2018 00:37
komandor_Tarkin
odpowiedz
komandor_Tarkin
11
Legionista

Taki urok gry. Mimo przebrania lepiej nie pchać się na oczy innym osobom o takim samym przebraniu i kategorycznie unikać "oficerów" oznaczonych wieńcem laurowym.