Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Battlefield 4 Najnowsze wiadomości i informacje

Redakcyjna Bitwa 2 - podsumowanie

Redakcja GRYOnline.pl, 28 listopada 2017, 13:20

Następny pojedynek czytelników i redaktorów dobiegł końca. Przekonaj się, kto zwyciężył, zobacz cały mecz oraz najważniejsze statystyki.

Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW]

Redakcja GRYOnline.pl, 24 listopada 2017, 12:20

Kolejna Redakcyjna Bitwa przed nami! Dołącz do Gambrinusa, Elessara, Wildcamela oraz T_bone'a i zademonstruj swoje umiejętności w Battlefield 4.

EA o grach jako usługach – „nieograniczona" monetyzacja

Entelarmer, 15 listopada 2017, 11:50

Blake Jorgensen, dyrektor finansowy Electronic Arts, wypowiedział się na temat mikropłatności w grach. Według niego traktowanie gier jako usług pozwala na czerpanie „nieograniczonych" zysków z wydanych tytułów. Koncern rozważa nawet dodanie podobnych rozwiązań do starszych produkcji, począwszy od Battlefielda 4.

Dodatki do Battlefield 4 udostępnione za darmo na konsolach [AKTUALIZACJA: również na PC]

Vergil, 14 września 2016, 18:30

Premiera Battlefield 1 zbliża się wielkimi krokami, zatem nikogo nie powinno dziwić, że Electronic Arts dwoi się i troi, by oczy graczy ponownie skierowały się w stronę serii. Tym razem udostępniono za darmo pięć najważniejszych dodatków do Battlefield 4 w wersji na konsole obecnej i poprzedniej generacji oraz na pecety.

Battlefield 4: Chińska nawałnica – dodatek DLC dostępny za darmo

Makek, 3 sierpnia 2016, 11:45

W ramach wydarzenia „Droga do Battlefield 1” firma Electronic Arts udostępniła za darmo kolejne DLC do gry Battlefield 4. Tym razem jest to dodatek zatytułowany Chińska nawałnica, który możecie pobrać bez opłat do 9 sierpnia.

Battlefield 4: Wojna na morzu – dodatek DLC dostępny za darmo

Makek, 20 lipca 2016, 12:48

W ramach tzw. „Drogi do Battlefielda 1” firma Electronic Arts udostępniła za darmo kolejne DLC do gry Battlefield 4. Tym razem jest to dodatek zatytułowany Wojna na morzu, który możecie pobrać bez opłat do 26 lipca.

Battlefield 4 dostanie nowy interfejs, pozbawiony Battleloga

Adrian Werner, 25 czerwca 2016, 10:16

Studio DICE pracuje nad nowym interfejsem do Battlefield 4. Dzięki niemu nie będziemy już musieli korzystać z serwisu Battlelog i serwery odnajdziemy bezpośrednio wewnątrz gry. System ten dodany zostanie potem również do Battlefield Hardline.

Dodatki do Battlefielda 4 i Battlefielda Hardline za darmo na Originie

Góral, 4 maja 2016, 08:44

Firma Electronic Arts rozdaje za darmo na platformie Origin dwa dodatki - Zęby smoka (Dragon's Teeth) do Battlefielda 4 oraz Rabunek (Robbery) do Battlefielda Hardline. Dodatkowo do 10 maja trwa promocja na gry z serii Battlefield.

Battlefield 4 – koniec aktualizacji na serwerach testowych, koniec nowej treści?

Hed, 12 marca 2016, 21:01

Przedstawiciel EA DICE LA ogłosił, że na testowych serwerach Battlefielda 4 nie pojawi się już żadna nowa treść. Ta deklaracja może oznaczać tyle, że gracze nie uświadczą nowej zawartości w grze, nie licząc dodatków i aktualizacji zapowiedzianych wcześniej.

Battlefield 4 – zobacz porównanie remake’u mapy Dragon Valley z oryginałem

Arantasar, 17 grudnia 2015, 11:02

Kanał Candyland przygotował zestawienie odświeżonej wersji mapy Smocza Dolina (Dragon Valley) wydanej jako DLC Klasyczne Operacje do gry Battlefield 4 z oryginalną wersją z Battlefielda 2. Materiał pozwala uchwycić zmiany w konstrukcji areny oraz różnice graficzne obu produkcji.

Battlefield 4 otrzymał darmowe DLC Klasyczne Operacje oraz świąteczną aktualizację

luckie, 15 grudnia 2015, 09:07

Battlefield 4 otrzymał darmową paczkę DLC Klasyczne Operacje (Legacy Operations) oraz świąteczną aktualizację. Dodatek wprowadza odświeżoną wersję mapy Smocza Dolina (Dragon Valley) z Battlefielda 2.

Battlefield 4 z kolejnym darmowym DLC

Entelarmer, 13 listopada 2015, 10:42

Studio DICE zapowiedziało kolejne darmowe DLC do gry Battlefield 4. Legacy Operations udostępni odświeżoną wersję mapy Dragon Valley z drugiej odsłony serii.

Battlefield 4 - dziś premiera dodatku Operacje społecznościowe

shav, 27 października 2015, 10:28

Jesienna aktualizacja Battlefield 4, poza zmianami balansującymi rozgrywkę i poprawkami, wprowadzi do gry także nową mapę, która dostępna będzie dla wszystkich graczy bez dodatkowych opłat.

Battlefield 4 – aktualizacja Night Operations już dostępna

Meehow, 2 września 2015, 11:50

Wczoraj zadebiutowała duża aktualizacja z nową zawartością do gry Battlefield 4, nazwana Night Operations. Wraz z nią udostępniony został Letni Patch, który wprowadza sporo zmian i poprawek do rozgrywki.

Battlefield 4 - aktualizacja Night Operations zadebiutuje 1 września

Entelarmer, 31 sierpnia 2015, 09:30

Firma Electronic Arts ujawniła datę premiery kolejnej aktualizacji gry Battlefield 4. Night Operations zadebiutuje wraz z Letnim Patchem już 1 września.

Battlefield 4 z licznymi ulepszeniami i nową mapą we wrześniu

Meehow, 6 sierpnia 2015, 10:50

Jak wynika z informacji udzielonych przez studio EA DICE, we wrześniu udostępniona zostanie aktualizacja Night Operations, która wprowadzi zupełnie nową mapę nocną, a także kilka usprawnień do standardowych trybów.

Battlefield 4 - ukazała się wiosenna aktualizacja; sprawdź listę zmian

Góral, 27 maja 2015, 12:23

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, studio DICE zaktualizowało wczoraj grę Battlefield 4. Przy okazji opublikowano pełną listę zmian, która jest dość spora, gdyż oprócz trybu Gun Master, nowych broni i zmienionego balansu, pojawił się szereg innych nowinek.

Battlefield 4 - wiosenna aktualizacja zadebiutuje 26 maja

Góral, 24 maja 2015, 10:33

Studio DICE ujawniło datę premiery wiosennej aktualizacji gry Battlefield 4. Ukaże się ona 26 maja i wprowadzi do zabawy tryb Gun Master, nowe bronie, usprawnienia w kodzie sieciowym i nie tylko.

Battlefield 4 otrzyma bardziej realistyczną oprawę dźwiękową

Meehow, 17 maja 2015, 12:50

Trwają testy nowego systemu dźwiękowego w Battlefield 4. Dzięki niemu dźwięki generowane przez postaci czy pojazdy będą lepiej modyfikowane w oparciu o otoczenie i przeszkody.

Battlefield 4 – trwają testy serwerów z wyższym tickrate

Meehow, 11 maja 2015, 12:20

EA DICE i Visceral Games pracują nad serwerami Battlefield 4, które obsłużą tickrate rzędu 60 i 120 Hz. Obecnie trwają testy w usłudze Community Test Environment.

Battlefield 4 - wszystkie nadchodzące dodatki będą darmowe

Góral, 9 maja 2015, 13:53

W tym miesiącu fani gry Battlefield 4 otrzymają aktualizację z trybem Gun Master i nowymi broniami, a w późniejszym czasie dostaną także dodatkowe mapy. Okazało się, że cała ta zawartość będzie udostępniana za darmo.

Battlefield 4 - w maju pojawi się tryb Gun Master i nowe bronie

Góral, 29 marca 2015, 17:18

Twórcy gry Battlefield 4 zdradzili plany dotyczące przyszłości produkcji. Studio DICE zamierza w maju wypuścić aktualizację z trybem Gun Master i nowymi broniami. Oprócz tego pracuje razem ze społecznością tytułu nad nową mapą.

Battlefield 4 – ponad 150 serwerów offline w ramach protestu adminów

Meehow, 2 stycznia 2015, 10:45

Jutro o godzinie 13:00 czasu polskiego rozpocznie się protest adminów serwerów Battlefield 4, w wyniku czego zamkniętych zostanie ponad 150 serwerów gry. Jako powód akcji podaje się niezadowolenie z komunikacji studia EA DICE ze społecznością, a także nakładane na administratorów ograniczenia.

Battlefield 4 otrzyma kolejne rozszerzenia w przyszłym roku

Meehow, 10 grudnia 2014, 10:55

Battlefield 4 nie przestaje być wspierany przez firmę Electronic Arts, która zapowiedziała, że najnowsza odsłona hitowej serii FPS-ów otrzyma kolejne dodatki w przyszłym roku.

Studiu DICE udało się skonwertować część Battlefielda 4 na iOS

Adrian Werner, 7 listopada 2014, 11:58

Studio DICE pochwaliło się, że opracowało demo technologiczne części Battlefielda 4 działające na urządzeniach mobilnych z iOS, z zachowaniem wysokiej jakości grafiki oraz dużej skali map. Niestety, nie mamy co spodziewać się konwersji samej gry, ale i tak osiągnięcie Szwedów jest imponujące.

Battlefield 4 w edycji Premium zawita do sklepów w październiku

Ender, 8 października 2014, 20:40

Battlefield 4 Premium Edition, a więc nowa edycja popularnego FPS-a, która zawiera wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC, pojawi się w sklepach jeszcze w tym miesiącu. Informację tę przekazała dziś firma Electronic Arts.

Battlefield 4 otrzyma w tym miesiącu duży patch

Draug, 22 września 2014, 10:14

Studio EA DICE poinformowało, że duży patch do gry Battlefield 4, który był zapowiadany pod koniec maja, zostanie wypuszczony jeszcze przed końcem września. Łatka poprawi przede wszystkim kod sieciowy. Przy okazji zdradzono też, na czym skupi się deweloper w następnej kolejności, do czasu premiery dodatku Ostateczna rozgrywka.

Battlefield 4 - znamy zawartość ostatniego dodatku

Jakub Mirowski, 10 września 2014, 10:36

Studio EA DICE ujawniło we wpisie na swojej stronie internetowej zawartość najnowszego DLC do gry Battlefield 4 o tytule Ostateczna rozgrywka. W dodatku otrzymamy nowe, osadzone w mroźnych klimatach mapy, oraz futurystyczne uzbrojenie.

Battlefield 4 - wersja trial umożliwia 7 dni nieograniczonej zabawy

Góral, 8 sierpnia 2014, 10:08

Firma Electronic Arts udostępniła w sklepie Origin siedmiodniową wersję trial gry Battlefield 4, umożliwiającą nieograniczoną zabawę zarówno w singlu, jak i w multiplayerze. Dodatkowo ujawniono część zmian, które zostaną wprowadzone we wrześniu wraz z nową aktualizacją produkcji.

Battlefield 4: Zęby smoka – dodatek DLC dostępny dla wszystkich

luckie, 29 lipca 2014, 10:53

Dziś oficjalnie debiutuje czwarty dodatek DLC do gry Battlefield 4, zatytułowany Zęby smoka – przez ostatnie dwa tygodnie korzystali z niego wyłącznie użytkownicy Premium. Zestaw wprowadza cztery multiplayerowe mapy, nowy tryb oraz broń i gadżety.

Sentymentalny powrót do serii Battlefield

barth89, 18 lipca 2014, 13:30

Dacie wiarę, że Battlefield to seria, która, wraz z dodatkami, doczekała się już kilkudziesięciu części? Zaczęło się od 1942 roku, a skończyło na 2142. Była II wojna światowa, konflikty współczesne, przyszłość, Wietnam, a teraz szykujemy się do starcia przestępców z policją.

Battlefield 4: Zęby smoka – data premiery potwierdzona

Draug, 9 lipca 2014, 10:35

Firma Electronic Arts poinformowała, że Zęby smoka, czwarty i przedostatni dodatek do gry Battlefield 4 od studia EA DICE, zadebiutuje 29 lipca, lecz posiadacze konta Premium zagrają dwa tygodnie wcześniej. Tym samym potwierdziły się przypuszczenia z ubiegłego tygodnia.

Battlefield 4: Zęby smoka zadebiutuje 29 lipca?

Draug, 4 lipca 2014, 15:57

Na oficjalnym twitterowym profilu platformy dystrybucji cyfrowej Origin pojawił się wpis, z którego wynika, że Zęby smoka, czwarty dodatek do gry Battlefield 4, zadebiutuje 29 lipca 2014 roku. Wygląda na to, że autor zapomniał się, ujawniając tę informację, jako że post został szybko wyedytowany i pozbawiony wspomnianej daty.

Battlefield 4 – EA DICE przedstawia poprawki wprowadzone dzięki Community Test Environment

Draug, 30 czerwca 2014, 13:03

Studio EA DICE przedstawiło listę poprawek, jakie zostały wprowadzone do gry Battlefield 4 dzięki Community Test Environment – specjalnej inicjatywie oferującej graczom możliwość udzielenia pomocy deweloperowi w załataniu jego dzieła. Usprawnienia obejmują kod sieciowy i różne mechanizmy rozgrywki, ze szczególnym uwzględnieniem trybu Szturm i zawartości dodatku Zęby smoka.

Battlefield 4: Zęby smoka ukaże się w lipcu

Jakub Mirowski, 21 czerwca 2014, 09:35

Z informacji podawanych na zagranicznych wersjach platformy Origin wynika, że czwarty dodatek do Battlefield 4 o tytule Zęby smoka zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu - chociaż przedstawiciele Electronic Arts i DICE nie potwierdzili jeszcze tej przybliżonej daty.

Battlefield 4 - EA przyznaje się do błędów

Jakub Mirowski, 20 czerwca 2014, 16:45

Dyrektor generalny Electronic Arts w wywiadzie z serwisem Eurogamer uznał sytuację związaną z wydaniem skrajnie niedopracowanego Battlefielda 4 jako "niemożliwą do zaakceptowania" i zapowiedział zmiany w procesie wydawniczym przy następnych tytułach.

Battlefield 4 z patchem redukującym lagi

luckie, 4 czerwca 2014, 09:47

Battlefield 4 otrzymał wreszcie łatkę mocno redukującą opóźnienia i lagi. Co więcej, użytkownicy PC, PlayStation 4 i Xboksa One mogą jeszcze bardziej upłynnić rozgrywkę, włączając opcję zwaną High Frequency Network Update.

Battlefield Hardline nie wpłynie negatywnie na wsparcie Battlefielda 4

Góral, 30 maja 2014, 09:40

Studio DICE poinformowało, że gra Battlefield Hardline nie wpłynie negatywnie na poprzednią odsłonę serii, która będzie w dalszym ciągu wspierana. Deweloper szykuje nie tylko kolejne dodatki, ale także dużą aktualizację naprawiającą działanie kodu sieciowego, patche eliminujące kolejne błędy i nie tylko. Dodatkowo warto wspomnieć, że w sklepie Origin rozpoczęto przyjmowanie zamówień przedpremierowych na Hardline.

Battlefield 4: Zęby smoka – fani odkryli zawartość czwartego DLC do FPS-a studia DICE

luckie, 12 maja 2014, 10:51

Do sieci wyciekły informacje na temat zawartości Battlefield 4: Zęby smoka – czwartego DLC do FPS-a studia DICE. Na YouTube można obejrzeć film prezentujący w akcji nowe modele broni, w tym Desert Eagle, Unica 6 Magnum, SIG MPX, SRSS Bulldog 762 i McMillan CS5.

Battlefield 4 - prezentacja dodatku Dragon's Teeth w przyszłym tygodniu. DICE zaprasza fanów do prac nad ulepszeniem gry

Góral, 10 maja 2014, 09:41

Studio DICE po raz pierwszy zaprezentuje dodatek Dragon's Teeth (Zęby smoka) do gry Battlefield 4 w przyszłym tygodniu - poinformowano na Twiterze. Dodatkowo deweloper rozpoczął inicjatywę Community Test Environment (CTE), dzięki której firma, wraz z wybranymi graczami, usprawni działanie strzelanki.

Battlefield 4 - DICE wymieniło serwery, by wyeliminować lagi

Góral, 26 kwietnia 2014, 12:14

Przedstawiciel studia DICE poinformował na oficjalnym blogu, że deweloper wykrył przyczynę ogromnych lagów, które nasiliły się po premierze dodatku Wojna na Morzu (Naval Strike) do strzelanki FPP Battlefield 4. Winę za taki stan rzeczy ponosiła zła konfiguracja serwerów, które wymieniono na nowe. Według firmy, problemy powinny już być znacznie mniej dokuczliwe.

Battlefield 4 - dodatek DLC Wojna na Morzu dostępny dla wszystkich

Sarge, 16 kwietnia 2014, 12:10

W usługach cyfrowej dystrybucji na różnych platformach sprzętowych udostępniono trzeci dodatek DLC do gry Battlefield 4. Do tej pory rozszerzenie o nazwie Wojna na Morzu mogli pobrać tylko użytkownicy Premium.

Battlefield 4 - Megalodon odnaleziony na mapie Nansha Strike

Góral, 5 kwietnia 2014, 16:29

Twórcy strzelanki FPP Battlefield 4 ukryli w ostatnim rozszerzeniu Naval Strike (Wojna na Morzu) wcale nie taką małą niespodziankę. Na mapie Nansha Strike (Bitwa o Spratly) czai się bowiem Megalodon - prehistoryczny, ogromny rekin. By go wywołać, należy zebrać dziesięć osób w określonym miejscu lokacji i poczekać, aż ryba zaatakuje.

Battlefield 4: Wojna na Morzu ponownie opóźniony. DLC zadebiutuje 15 kwietnia

luckie, 3 kwietnia 2014, 13:07

Battlefield 4: Wojna na Morzu ukaże się ostatecznie 15 kwietnia na PC, PS4, XONE, PS3 i X360. Studio DICE tłumaczy, że chce, aby wszyscy użytkownicy Premium otrzymali obiecany dwutygodniowy wczesny dostęp. Dlaczego jednak ostatnie opóźnienie wersji PC miałoby wpływać na datę premiery DLC na pozostałych platformach?

Battlefield 4: Wojna na Morzu debiutuje dziś na PC

Góral, 31 marca 2014, 14:20

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o opóźnieniu dodatku Wojna na Morzu do gry Battlefield 4. Tytuł, wprowadzający do zabawy nowe mapy, kolejny tryb i nie tylko, z niewielkim poślizgiem trafił kilka dni temu na konsolę Xbox One, a dziś udostępniony ma być posiadaczom usługi Premium na komputerach PC.

Battlefield 4: Wojna na Morzu opóźniony na PC i Xboksie One [UAKTUALNIENIE]

luckie, 27 marca 2014, 10:20

Wszyscy nabywcy Battlefield 4 Premium mieli otrzymać wczesny dostęp do DLC Wojna na Morzu 25 marca. Niestety, okazuje się, że wersje PC oraz XONE nie będą dostępne jeszcze przez jakiś czas, ponieważ studio DICE wykryło błędy wymagające naprawy. Edycje na pozostałe platformy sprzętowe ukażą się zgodnie z planem.

Battlefield 4: Naval Strike ukaże się 25 marca dla użytkowników Premium

Góral, 20 marca 2014, 11:25

Poznaliśmy datę premiery dodatku Wojna na Morzu (Naval Strike) do gry Battlefield 4. Zestaw zawierający cztery nowe mapy, tryb Atak na Lotniskowiec, kilka dodatkowych broni, gadżetów oraz poduszkowiec, ukaże się 25 marca dla osób z wykupionym pakietem Premium i 8 kwietnia dla wszystkich pozostałych graczy.

Battlefield 4 wraca na szczyt. Top Empik - Tydzień 10

g40, 11 marca 2014, 13:17

Battlefield 4 okazuje się być najlepiej sprzedającą się grą na PC i PlayStation 3 w ubiegłym tygodniu. Notowanie powstaje na podstawie list bestsellerów 196 salonów Empik w całej Polsce. Zobacz, jakie jeszcze gry kupują rodacy.

Twórcy Battlefield 4 obiecują kolejne poprawki do multiplayera. DICE LA zajmie się tworzeniem nowych DLC

luckie, 4 marca 2014, 12:21

Studio DICE zwiększa wysiłki, by naprawić błędy utrudniające płynną rozgrywkę w trybie multiplayer w grze Battlefield 4. Twórcy obiecują kolejne poprawki i wymieniają, jakimi kwestiami zajmą się w najbliższym czasie. Możliwe, że właśnie z tego powodu produkcję kolejnych dodatków DLC powierzono studiu DICE LA.

Battlefield 4: Drugie uderzenie dostępne dla (prawie) wszystkich graczy

Sarge, 4 marca 2014, 12:17

W usługach Origin oraz Xbox Live oficjalnie zadebiutowało rozszerzenie Drugie uderzenie do gry Battlefield 4. Drugi dodatek DLC m.in. z mapami do trybu multiplayer jutro pojawi się także w ofercie europejskiego PlayStation Network.