Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2022, 07:20

Dziś Xbox Game Pass otrzyma dwie gry, w tym krytykowanego FPS-a [Aktualizacja]

Już dziś do Xbox Game Passa trafią dwie strzelanki – kontrowersyjny Battlefield 2042 oraz debiutujące Gungrave G.O.R.E. Czy BF 2042 otrzyma w ten sposób drugie życie?

Źrodło fot. Battlefield 2042 / EA.
i

AKTUALIZACJA

Battlefield 2042 jest już dostępny zarówno w usłudze EA Play, jak i w PC Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate.

Zgodnie z zapowiedzią już dziś do usług EA Play oraz PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate trafi Battlefield 2042. Subskrybenci tych abonamentów będą mieli dobrą okazję, by przekonać się, czy krytyka, z jaką spotkała się najnowsza gra EA DICE, była zasłużona, i czy po roku od premiery tytuł stał się wart zainteresowania (dziś startuje 3. sezon rozgrywek – po więcej szczegółów odsyłam tutaj). BF 2042 w Game Passie będzie dostępny na PC, Xboxie One oraz Xboxach Series X i S.

Xbox Game Pass Ultimate kupisz tutaj

To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekają dziś abonentów Xbox Game Pass. Do usługi Microsoftu została już dodana inna strzelanka, mianowicie debiutujące dziś Gungrave G.O.R.E., łączące trzecioosobową grę akcji z FPS-em. Jest to trzecia odsłona serii, w której wcielamy się w nieumarłego (anty)bohatera, by za pomocą zróżnicowanego arsenału kłaść trupem setki wrogów. Tytuł jest dostępny na PC, Xboxie One, Xboxach Series X i S oraz w chmurze.

Dla przypomnienia dodam, że jeszcze w tym miesiącu do Xbox Game Passa trafią następujące produkcje:

Kolejne pozycje, które wzbogacą usługę Microsoftu, poznamy zaś w przyszły wtorek.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej

TWOIM ZDANIEM

Czy dasz szansę Battlefield 2042 i zagrasz w Game Pass?

Zdecydowanie nie. BF 2042 nie ma u mnie szans.
49,5%
Raczej nie. Czekam na Call of Duty w Game Passie.
7,8%
Jeszcze nie wiem. Walczę ze sobą.
5,1%
Tak. Nic nie muszę płacić, więc nic nie tracę. Dam BF 2042 szansę.
34,3%
Zdecydowanie tak. Mieli rok na naprawę niedoróbek.
3,2%
Zobacz inne ankiety