Race Driver GRID: J-Speed Super Two - Pro Tuned

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Pro Tuned - Falken Super Street

Liczba wyścigów: 3

Rodzaje tras: Shibuya - Street Circuit B; Shibuya - Street Circuit; Shibuya - Short Street Circuit

Proponowany samochód: Ponownie najlepsze wydają się modele Nissana, tak więc proponowałbym zdecydować się na jedno z aut tej marki. Honda NSX i Toyota Supra są od nich nieznacznie gorsze.

Dodatkowe wskazówki: Wszystkie wyścigi tego turnieju rozgrywane są w tytułowym mieście. Generalnie nie powinieneś mieć tu problemów z odniesieniem trzech zwycięstw. Jedyne, o co musisz zadbać, to bezbłędne i szybkie wchodzenie w kolejne zakręty, dlatego też niezwykle ważne jest posiadanie zwrotnego pojazdu.

Pierwszy wyścig rozpocznie się od pokonania długiego nawrotu w prawo. Nie musisz tu zbyt zwalniać, choć z oczywistych względów staraj się unikać uderzania o otaczające trasę bandy. Najtrudniejsza sekcja tego toru to pokazany na screenie wjazd na niewielkie rondo. Radziłbym tu troszeczkę zwolnić, dzięki czemu przejedziesz całą tę sekwencję bez niepotrzebnego wyhamowywania maszyny czy wpadania w poślizgi. W końcówce okrążenia uważaj na lewy ostry zakręt, a także na dość zdradliwe zwężenie toru.

Drugi wyścig jeszcze szybciej pozwoli Ci wyjść na prowadzenie, a to dlatego, że w początkowej części trasy znajduje się kilka wolniejszych sekcji, gdzie komputerowi kierowcy lubą mocno zwalniać - J-Speed Super Two - Pro Tuned | Japonia | Race Driver GRID - Race Driver: GRID - poradnik do gry

Drugi wyścig jeszcze szybciej pozwoli Ci wyjść na prowadzenie, a to dlatego, że w początkowej części trasy znajduje się kilka wolniejszych sekcji, gdzie komputerowi kierowcy lubą mocno zwalniać. Cały środkowy fragment toru postaraj się przejechać, wykonując jedynie niewielkie skręty pojazdu. Myślę, że po kilku okrążeniach doskonale to opanujesz i pozwolisz sobie tym samym na powiększenie prowadzenia nad resztą stawki. Uważaj jedynie na pokazany na screenie nawrót. Nie próbuj go ścinać, gdyż łatwo się tu pomylić i roztrzaskać o bandę.

Ostatni wyścig wymusi konieczność pokonania największej liczby okrążeń, ale to dlatego, że trasa będzie wyjątkowo krótka - J-Speed Super Two - Pro Tuned | Japonia | Race Driver GRID - Race Driver: GRID - poradnik do gry

Ostatni wyścig wymusi konieczność pokonania największej liczby okrążeń, ale to dlatego, że trasa będzie wyjątkowo krótka. Ukończenie pojedynczego okrążenia zajmuje średnio około 30 sekund. Ponownie musisz uważać na gęsto rozmieszczone szykany (screen). Pamiętaj o tym, że lepiej przejechać przez nie nieco wolniej, stawiając bardziej na precyzję. Zwycięstwo przyjdzie tu z łatwością.

1 - J-Speed Super Two - Pro Tuned | Japonia | Race Driver GRID - Race Driver: GRID - poradnik do gry

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
2010-09-18
16:26

melon96 Generał

mam demo opyla się kupić pełną wersje ?

Komentarz: melon96
2008-07-06
22:15

zanonimizowany564469 Junior

Nie jest cały czarny ekran i tylko jak kliknę enter to mówi żeby stworzyć profil i po lewej widzę tylko Continue i Back

Komentarz: zanonimizowany564469
2008-07-06
22:14

KANTAR1 Senator

KANTAR1

I jeszcze pytanie: Menu u ciebie wygląda tak?

EDIT: Jak coś to chcę tylko zobaczyć czy masz taki sam problem jak ktoś inny.

Komentarz: KANTAR1
2008-07-06
22:12

zanonimizowany564469 Junior

Kurde to lipa:/ Chciałem sobie pograć a tu nic:/
Dziwne tylko że filmiki działają:/
Ale i tak wielkie dzięki za pomoc;)
A i tak Visty nie lubię:P

Komentarz: zanonimizowany564469
2008-07-06
22:10

KANTAR1 Senator

KANTAR1

Ozzi ------> Dotarłem do tego: ATI Radeon X1300, X1600, X1800, X1900, X1950, HD2600, HD2900, HD3870
NVIDIA Geforce 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8600, 8800, 9800

Owe modele nie są obsługiwane w wersjach zintegrowanych lub laptopach.

Komentarz: KANTAR1
2008-07-06
22:05

KANTAR1 Senator

KANTAR1

Czekaj, gdzieś ktoś miał problem z tą grą właśnie na laptopie. Zaraz dam linka.

EDIT: Nie mogę znaleźć. Podaj parametry laptopa.

Komentarz: KANTAR1
2008-07-06
22:03

zanonimizowany564469 Junior

Nadal nic dalej to samo:/
Już mam dość tej Visty:/
To że mam laptopa chyba nie ma na to wpływu??

Komentarz: zanonimizowany564469
2008-07-06
21:59

KANTAR1 Senator

KANTAR1

Ozzi -----> Może spróbuj usunąć intro?

W innych grach na brak menu to pomagało (nie sięgając daleko, np. w Silent Hunter III).

Komentarz: KANTAR1
2008-07-06
21:55

zanonimizowany564469 Junior

Witam!
Mam Viste i gdy włączam grę to filmik działa bez problemu ale nie widzę menu tylko słyszę dźwięki i jak kliknę na enter to jakaś funkcja się włącza ale nadal nic nie widzę. Gdy udało mi się stworzyc profil to gdy włączyłem wyścig to widziałem tylko czas itd ale nic więcej. Mam już zainstalowany SP1. Proszę o pomoc

Komentarz: zanonimizowany564469
2008-06-29
14:28

Stranger. Senator

Stranger.

speedraid --> Mnie z kolei najtrudniejsze wydały się wyścigi obu Formuł oraz klasy GT2. Niemal wszystkie Prototype zaliczałem przy pierwszym podejściu na Serious. Szczególnie puchar z Fordami Doran jest bardzo prosty do wygrania. W pozostałych polecam wybierać równie fajną w prowadzeniu Mazdę 787B. Co do tras, warto oczywiście je wszystkie poznać i nauczyć się wyciskać na zakrętach najwięcej z maszyny. Nie ukrywam jednak, że wiele torów jest bardzo nieprzystępnych dla nowicjuszy (głównie Spa Francorchamps i różne odmiany Nurburgringu).

Komentarz: Stranger.
2008-06-27
11:50

zanonimizowany345880 Pretorianin

Większość pucharów można bez większych kłopotów zaliczać na poziomach Serious i Savage.
Nie zapominaj o tych co grają na padach. O ile wyścigi w mieście i drifty przechodzę na tych poziomach to jazda Prototypami jest trudna, ponieważ trudno dobrać odpowiedni tor jazdy (sam nie potrafię wyczuć samochodu na padzie). Możliwe, że jest to związane z tym iż od niedawna korzystam z tego kontrolera. Jeżeli chodzi o karierę to zostały mi jeszcze 3 puchary (Prototypy ;/).

Komentarz: zanonimizowany345880
2008-06-21
18:12

Krondar Generał

Krondar
😒

Przyznam, ciekawy poradnik... na ile mogłem go odczytać.
Wczoraj była polska premiera GRID, a poradnik już jest nieaktualny i trzeba za niego płacić... dla mnie to troche zalatuje paranoją, bo na ile mi wiadomo po tego typu rzeczy sięga się raczej PO premierze, a nie przed...
Pozdrawiam i życzę trochę umiaru w ściąganiu opłat.
B.

Komentarz: Krondar
2008-06-19
18:53

zanonimizowany552405 Legionista

👍

Pobranie SP1 pomogło. Dzięki Stranger.

Komentarz: zanonimizowany552405
2008-06-18
20:37

Stranger. Senator

Stranger.

http://www.eggheadcafe.com/software/aspnet/29765053/vista-media-player--mp3.aspx

Basically it's the defective Creative Soundblaster driver that we're having
to put up with at the moment. Turn off the 'enhanced' tick box in the
properties and all WMP11 playback problems solved

To problem sterowników do karty dźwiękowej. Masz zainstalowane najnowsze update'y i SP1 do Visty?

Komentarz: Stranger.
2008-06-18
20:15

zanonimizowany552405 Legionista

😒

Mam taki problem, pobrałem ten poradnik w wersji pdf i gdy chcę odtworzyć któryś z filmików to wyskakuje mi taki błąd jak na załączonym screenie. O co biega? Mam Vistę, a wersję Acrobata 8.1.0

Komentarz: zanonimizowany552405
2008-06-13
12:05

zanonimizowany437617 Legend

😊

Nie doceniasz ludzi, co niektórzy mają problemy z przyswojeniem reguł gry Chińczyk, a dopiero co RD:G :)

Komentarz: zanonimizowany437617
2008-06-13
12:00

zanonimizowany271205 Pretorianin

Poradnik go Grida??? To jak Tutorial do TETRISA. nie zebym byl malkontentem ale widac ze sezon ogorkowy w pelnej krasie :D lol

Komentarz: zanonimizowany271205

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl