Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2009, 18:15

autor: Łosiu

Znamy datę premiery polskiej wersji ArmA II

Firma Licomp Empik Multimedia poinformowała o ostatecznym ustaleniu daty premiery pecetowej wersji ArmA II - kontynuacji dobrze przyjętej przez graczy strzelaniny taktycznej z 2006 roku.

Firma Licomp Empik Multimedia poinformowała o ostatecznym ustaleniu daty premiery pecetowej wersji ArmA II - kontynuacji dobrze przyjętej przez graczy strzelaniny taktycznej z 2006 roku. Omawiany tytuł trafi na półki rodzimych sklepów dokładnie 7 sierpnia.

Znamy datę premiery polskiej wersji ArmA II - ilustracja #1

Głównym powodem dłuższego (niż reszta świata) oczekiwania na ArmA II były problemy lokalizacyjne. W ramach rekompensaty wydawca obniżył cenę programu - za polską, kinową wersję językową zapłacimy jedynie 69,99 PLN. Dodatkowo, w grze, która trafi na nasz rynek, zostanie zaimplementowany najnowszy patch, wprowadzający szereg poprawek i usprawnień.

W tym momencie nie wiemy jeszcze, kiedy w Polsce pojawią się edycje konsolowe ArmA II (Playstation 3 oraz Xbox 360). Na oficjalnej stronie firmy LEM podana jest ogólna data („rok 2009” ).

Znamy datę premiery polskiej wersji ArmA II - ilustracja #2

Akcja opisywanej produkcji przeniesie graczy do fikcyjnego sowieckiego państwa o nazwie Czarnoruś. Jako jeden z żołnierzy amerykańskiej marynarki wojennej zostaniemy wysłani w tamten region, aby zadbać o jego stabilizację i uporać się z napotkanymi problemami.

Wszystkich zainteresowanych dodatkowymi informacjami nt. Arma II odsyłam do naszej encyklopedii oraz zapowiedzi.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.