Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2019, 13:55

autor: AlexB

Zamieszanie wokół nowej gry twórców Firewatch, sterowniki AMD 19.11.3 i inne wieści

Dziś piszemy o zamieszaniu wokół nowej gry twórców Firewatch, niegdyś stojącej na czele serii Uncharted Amy Hennig, która dołączyła do wytwórni Skydance, i nowych sterownikach do kart grafiki od firmy AMD. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zamieszanie wokół In the Valley of Gods – nowej gry studia Campo Santo

Niewykluczone, że nad In the Valley of Gods, czyli zapowiedzianą pod koniec 2017 roku nową grą odpowiedzialnego między innymi za Firewatch studia Campo Santo, zebrały się czarne chmury. Jeden z użytkowników Twittera zauważył, że parę dni temu tytuł ten zniknął z krótkich biogramów stanowiących opisy profili osób, które się nim zajmowały. Został on również usunięty z oficjalnej strony ekipy z Bellevue, a na jej kanale w serwisie YouTube na próżno szukać jego trailera.

Jak dotąd twórcy nie ogłosili jednak, że In the Valley of Gods zostało anulowane. Wciąż istnieje witryna projektu, wzmianka o nim na stronie internetowej firmy Valve, czyli obecnego właściciela Campo Santo, oraz jego karta na platformie Steam. Możliwe zatem, że prace nad projektem zostały po prostu chwilowo zawieszone, a deweloperzy zajmują się obecnie czymś innym, być może produkcją na urządzenia VR. Wszystko powinno stać się jasne w ciągu najbliższych miesięcy.

Amy Hennig dołącza do wytwórni Skydance Media

Czy Amy Hennig uda się dokonać rewolucji? - Zamieszanie wokół nowej gry twórców Firewatch, sterowniki AMD 19.11.3 i inne wieści - wiadomość - 2019-11-19
Czy Amy Hennig uda się dokonać rewolucji?

Amy Hennig powinni kojarzyć wszyscy fani trzecioosobowych gier akcji. Zasłynęła ona już w latach 90. swoją pracą nad serią Legacy of Kain. Później była jedną z kluczowych osób przy produkcji chociażby Jaka 3 oraz trzech pierwszych odsłon cyklu Uncharted od Naughty Dog. W ubiegłym roku zrobiło się o niej głośno w kontekście zamknięcia przez Electronic Arts studia Visceral Games i anulowania gry z uniwersum Gwiezdnych wojen, którą miała wyreżyserować. W następstwie tych wydarzeń Hennig odeszła z EA. Jednak, jako że wciąż jest gorącym nazwiskiem w branży, tylko kwestią czasu było, aż któryś z dużych graczy postanowi wyciągnąć po nią ręce. Lecz tym razem kobietę zatrudniło nie studio zajmujące się grami, a wytwórnia filmowa. Chodzi o Skydance Media, pod egidą którego powstały między innymi ostatnie odsłony cyklu Terminator oraz Mission Impossible.

Hennig dołączy w nim do Juliana Beaka, innego byłego członka Electronic Arts. Para ta miała już okazję współpracować przy okazji wspomnianej anulowanej gry z uniwersum Gwiezdnych wojen. W Skydance Media razem stworzą specjalny zespół, który ma „kształtować przyszłość mediów interaktywnych”. Według oficjalnego oświadczenia, nadchodzące projekty tej ekipy będą seriami przeznaczonymi na platformy streamingowe, które przypadną do gustu zarówno graczom, jak i zupełnym laikom. Mają one oddawać kontrolę nad akcją odbiorcom i zapewniać im niezapomniane doświadczenia wizualne za pomocą najnowocześniejszej grafiki komputerowej.

„Naszym celem jest tworzenie zachęcających i innowacyjnych doświadczeń odznaczających się wysoką wartością produkcyjną i jakością wizualną, które będą wyznaczały standardy jeśli chodzi o nowe media” - zdradziła Hennig.

Sterowniki AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.11.3

Nowe sterowniki od AMD są przeznaczone dla miłośników Fortnite’a. - Zamieszanie wokół nowej gry twórców Firewatch, sterowniki AMD 19.11.3 i inne wieści - wiadomość - 2019-11-19
Nowe sterowniki od AMD są przeznaczone dla miłośników Fortnite’a.

Posiadacze kart grafiki od firmy AMD doczekali się kolejnej wersji sterowników. Są one oznaczone numerem 19.11.3 i powinni się nimi zainteresować przede wszystkim fani Fortnite, którzy zamierzają bawić się w popularnej sieciowej produkcji od studia Epic Games przy użyciu DirectX 12. Wraz z nowym oprogramowaniem od „Czerwonych” otrzymali oni bowiem oficjalne wsparcie. Prócz tego sterowniki nie mają żadnej innej funkcji.

Linki do ściągnięcia AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.11.3 znajdziecie na tej stronie. Przeczytacie tam również o błędach, nad wyeliminowaniem których pracuje firma AMD.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Sparklite
 2. SkateBIRD
 3. Jurassic World Evolution: Return To Jurassic Park
 4. KartRider: Drift
 5. Path of Exile 2
 6. The Legend of Bum-Bo
 7. Star Wars Jedi: Upadły zakon
 8. Everwild
 9. West of Dead
 10. The Curious Tale of the Stolen Pets
 11. Tell Me Why
 12. Fractured Minds

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Under Night In-Birth Exe:Late[cl-r] zwiastun #1
 2. Sparklite zwiastun #1
 3. SkateBIRD zwiastun #1
 4. Path of Exile 2 zwiastun #1
 5. KartRider: Drift zwiastun #1
 6. Jurassic World Evolution: Return To Jurassic Park zwiastun #1
 7. Drake Hollow zwiastun #1
 8. Age of Empires IV gameplay
 9. West of Dead zwiastun #1
 10. Wasteland 3 1987
 11. Tell Me Why zwiastun #1
 12. Justice League VR zwiastun na premierę
 13. Grounded zwiastun #1
 14. Fractured Minds zwiastun #1
 15. Everwild zwiastun #1