Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCXONE
Okładka KartRider: Drift (PC)

KartRider: Drift

KartRider: Drift to zręcznościowa gra wyścigowa z gokartami w roli głównej, przeznaczona do zabawy tak w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer, również cross-platformowym. Tytuł oferowany jest w modelu free-to-play. Za produkcję odpowiada studio Nexon.

Wyścigi | zagraj za darmo | gokarty | elementy zręcznościowe | multiplayer

Okładka KartRider: Drift (PC)

producent: Nexon Inc.

wydawca: Nexon Inc.

Strona oficjalna

data premiery gry:

2020

PC XONE

KartRider: Drift to zręcznościowa gra wyścigowa opracowana przez studio Nexon. Stanowi ona rozwinięcie wydanej w 2004 roku na terenie Azji produkcji KartRider. Tytuł oferowany jest w modelu free-to-play.

Mechanika

W czasie zabawy gracze wcielają się w szereg zabawnych postaci i zasiadając za kierownicami gokartów, stają do walki w wyścigu. Model jazdy zaimplementowany w produkcji ma zręcznościowy charakter – aby uniknąć zderzenia z bandą wymagane jest naciśnięcie hamulca w odpowiednim momencie i wejście w zakręt za pomocą kontrolowanego poślizgu.

KartRider: Drift oferuje również możliwość personalizacji postaci oraz pojazdów. Zakres modyfikacji wyglądu nie jest ograniczony jedynie do bazy modeli oferowanych przez twórców: gracze mogą także tworzyć własne wzory, a następnie udostępniać je innym.

Tryby gry

KartRider: Drift pozwala na jazdę w singlu oraz multiplayerze. Podczas zabawy wieloosobowej gracze nie są dzieleni ze względu na regiony. Oznacza to, że na linii startu mogą stanąć osoby z całego świata. Produkcja oferuje także rozgrywkę cross-platformową.

Kwestie techniczne

KartRider: Drift działa na silniku Unreal Engine 4, co przekłada się w wysoką jakość oprawy graficznej. Całość wykonana została w kreskówkowym stylu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Wymagania wiekowe KartRider: Drift

odpowiednia dla każdego wieku

Zapowiedziano Kartrider Drift - darmową grę wyścigową od studia Nexon
Zapowiedziano Kartrider Drift - darmową grę wyścigową od studia Nexon

wiadomość14 listopada 2019

W czasie X019 zapowiedziano oferowaną w modelu free-to-play grę wyścigową Kartrider Drift. Zaprezentowano także pierwszy zwiastun. Produkcja ma trafić na rynek w przyszłym roku.

PC
XONE