Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCWPPS4iOSANDXONE
Okładka Beach Buggy Racing (PC)
OkładkaBeach Buggy Racing (PC)

Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing to gra wyścigowa zespołu Vector Unit, pozwalająca wziąć udział w zawodach małych gokartów, pędzących po kilkunastu trasach zlokalizowanych na tropikalnej wyspie. Produkcja kładzie nacisk na dynamikę oraz efektowne akcje i za nic ma jakikolwiek realizm.

Wyścigi | zagraj za darmo | gokarty

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Beach Buggy Racing Premiera

16wrz2014

iOS AND

3gru2014

WP PC

29maj2015

XONE

2cze2015

PS4

Beach Buggy Racing to korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami gra wyścigowa. Produkcję w wersji na tablety i komputery z systemem Windows 8.1 opracowało studio Vector Unit.

Gra Beach Buggy Racing należy do kategorii określanej mianem wyścigów kartów. Gracze zasiadają więc za kierownicami małych samochodzików i biorą udział w szeregu zawodów rozgrywanych w scenerii uroczej tropikalnej wyspy. Autorzy przygotowali dwanaście tras, na których możemy rywalizować w jednym z sześciu trybów zabawy.

Model jazdy jest stuprocentowo zręcznościowy i stawia na dynamikę, a nie realizm. Jednocześnie zachowaniem autek na trasach rządzi rozbudowany silnik fizyczny, który umożliwia wykonywanie szalonych akrobacji. Współgra z nim system bonusowych mocy, pozwalających m.in. na teleportację, podpalanie drogi czy strzelanie kulami ognia.

Twórcy nie zapomnieli także o systemie ulepszania maszyn. Co więcej, gracze nie są ograniczeni do posiadania tylko jednego pojazdu i mogą stworzyć wirtualny garaż pełen różnorodnych modeli, poczynając od potężnych monster trucków aż po łaziki księżycowe. Podobnie potraktowano postacie, pozwalając nam na zgromadzenie własnej drużyny kierowców, wyposażonych w różnorodne umiejętności specjalne.

W wersji na urządzenia z systemem Windows 8.1 autorzy przygotowali dopracowany system sterowania za pomocą ekranów dotykowych, ale zaimplementowali także wsparcie dla klawiatury oraz padów. Dodatkowo za pomocą mikropłatności możemy odblokować tryb podzielonego ekranu, przeznaczony max. dla 4 graczy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 4  

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Beach Buggy Racing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Beach Buggy Racing Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • 90 MB HDD
  • Windows 8.1
Microsoft XBOX ONE

Xbox One

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 4

PlayStation 4

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
iOS
AND
WP
PC
XONE
PS4