Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 19 listopada 2019, 14:55

autor: Froozyy

Ruszyły zapisy do turnieju Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Od dzisiaj zainteresowani gracze mogą zapisać się do kolejnego turnieju w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. Tym razem zawodnicy zmierzą się w grze Tekken 7, a dla osób z dwóch pierwszych miejsc przewidziane są nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Turniej Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Ruszyły zapisy do turnieju Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-19
Turniej Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

Nie zwalniamy tempa w obecnym sezonie Friendly Fire by Wedel Up!. Już teraz możecie zapisać się do kolejnego turnieju. Tym razem przygotowaliśmy coś dla fanów bijatyk - zawodnicy zmierzą się w grze Tekken 7. Dla graczy z pierwszych dwóch miejsc przewidziane są nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Rejestrować możecie się pod tym adresem do 25 listopada do godziny 19:00. Listę uczestników ogłosimy w ten sam dzień o godzinie 22:00. Następnie zakwalifikowani zawodnicy będą musieli potwierdzić swój udział 26 listopada między 7:00 a 17:00. Turniej rozpocznie się w ten sam dzień o 18:00.

Przypominamy, że w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up! każdy z uczestników walczy o nagrodę główną w postaci karty graficznej GeForce RTX 2070 Super, która czeka na zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Szczegółowe informacje na temat zapisów zamieszczamy poniżej. Z kolei pełny regulamin znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju.

Podstawowe informacje

  • Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń.
  • Obowiązywać będzie drabinka podwójnej eliminacji.
  • Każdy mecz oprócz finałów rozgrywany jest do trzech wygranych rund (BO5) i dwóch wygranych walk. Finał górnej drabinki oraz wielki finał rozgrywane będą do trzech wygranych walk (BO5).

Najważniejsze terminy

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tekken 7

Tekken 7