Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 19 listopada 2019, 14:55

autor: Froozyy

Ruszyły zapisy do turnieju Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Od dzisiaj zainteresowani gracze mogą zapisać się do kolejnego turnieju w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. Tym razem zawodnicy zmierzą się w grze Tekken 7, a dla osób z dwóch pierwszych miejsc przewidziane są nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Turniej Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Ruszyły zapisy do turnieju Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-19
Turniej Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

Nie zwalniamy tempa w obecnym sezonie Friendly Fire by Wedel Up!. Już teraz możecie zapisać się do kolejnego turnieju. Tym razem przygotowaliśmy coś dla fanów bijatyk - zawodnicy zmierzą się w grze Tekken 7. Dla graczy z pierwszych dwóch miejsc przewidziane są nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Rejestrować możecie się pod tym adresem do 25 listopada do godziny 19:00. Listę uczestników ogłosimy w ten sam dzień o godzinie 22:00. Następnie zakwalifikowani zawodnicy będą musieli potwierdzić swój udział 26 listopada między 7:00 a 17:00. Turniej rozpocznie się w ten sam dzień o 18:00.

Przypominamy, że w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up! każdy z uczestników walczy o nagrodę główną w postaci karty graficznej GeForce RTX 2070 Super, która czeka na zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Szczegółowe informacje na temat zapisów zamieszczamy poniżej. Z kolei pełny regulamin znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju.

Podstawowe informacje

  • Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń.
  • Obowiązywać będzie drabinka podwójnej eliminacji.
  • Każdy mecz oprócz finałów rozgrywany jest do trzech wygranych rund (BO5) i dwóch wygranych walk. Finał górnej drabinki oraz wielki finał rozgrywane będą do trzech wygranych walk (BO5).

Najważniejsze terminy