Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 października 2017, 19:59

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Wystartowała halloweenowa wyprzedaż na GOG-u; Tales from the Borderlands jako gratis do zakupów

Tegoroczna wyprzedaż halloweenowa na platformie GOG.com stała się faktem. Na chętnych czeka nie tylko ponad dwieście przecenionych gier i pakietów, lecz również możliwość zdobycia Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series za darmo (w ramach gratisu do zakupów).

Halloween zbliża się wielkimi krokami, toteż jak co roku na platformie GOG.com wystartowała halloweenowa wyprzedaż, która zakończy się drugiego listopada o 23:00. Tym razem promocje obejmują ponad dwieście gier i pakietów, przecenionych nawet o 90%. Dodatkową zachętę do zrobienia zakupów stanowi również fakt, że każdy, kto w okresie wyprzedaży wyda na GOG-u przynajmniej 55 zł, otrzyma za darmo Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series.

Jak to zwykle bywa, halloweenowej wyprzedaży na GOG-u wprost nie da się przegapić. - Wystartowała halloweenowa wyprzedaż na GOG-u; Tales from the Borderlands do zdobycia za darmo - wiadomość - 2017-10-26
Jak to zwykle bywa, halloweenowej wyprzedaży na GOG-u wprost nie da się przegapić.

Przejdźmy zatem do dania głównego i sprawdźmy najciekawsze produkcje, które załapały się do wyprzedaży. A jest w czym wybierać, bo wśród nich znajdziecie zarówno klasykę, jak i pachnące świeżością pozycje.

Darmowy egzemplarz Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series czeka na każdego, kto wyda na GOG-u w trakcie halloweenowej wyprzedaży minimum 55 zł. - Wystartowała halloweenowa wyprzedaż na GOG-u; Tales from the Borderlands do zdobycia za darmo - wiadomość - 2017-10-26
Darmowy egzemplarz Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series czeka na każdego, kto wyda na GOG-u w trakcie halloweenowej wyprzedaży minimum 55 zł.

Warto przypomnieć, że od wtorku platforma jest oficjalnie dostępna na polskim rynku, co pociągnęło za sobą nie tylko zmianę języka, lecz także wymianę waluty oraz niższe ceny. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu. Tymczasem jednak – znaleźliście coś dla siebie wśród przecenionych gier?