Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 października 2017, 21:03

autor: Góral

Halloweenowa wyprzedaż na Steamie - m.in. Friday the 13th: The Game, Inside i Dead by Daylight

Na Steamie rozpoczęła się halloweenowa wyprzedaż strasznych gier. W promocji możecie kupić m.in. Friday the 13th: The Game, Inside i Dead by Daylight.

Nic się nie bój, to tylko kolejna promocja na Steamie. - Halloweenowa wyprzedaż na Steamie - m.in. Friday the 13th: The Game, Inside i Dead by Daylight - wiadomość - 2017-10-26
Nic się nie bój, to tylko kolejna promocja na Steamie.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią na Steamie rozpoczęła się halloweenowa wyprzedaż. Do 1 listopada możecie zaopatrzyć się w przecenione straszne produkcje, w tym także te wykorzystujące gogle rzeczywistości wirtualnej. Ponadto promocją objęto również wybrane filmy. Jeżeli jednak nie lubicie horrorów, to nic nie szkodzi, gdyż na platformie Valve trwa obecnie wiele innych promocji. Taniej można np. kupić ARK: Survival Evolved, Rust, Planet Coaster czy Firewatch. Do tego dochodzi jeszcze darmowy weekend z Helldivers. Dalej Wam mało? No to pamiętajcie, że według ostatnich informacji, w najbliższym czasie doczekamy się jeszcze dwóch dużych wyprzedaży – z okazji Czarnego Piątku (22-28 listopada) oraz zimy (21 grudnia – 4 stycznia).

Halloweenowa wyprzedaż na Steamie - m.in. Friday the 13th: The Game, Inside i Dead by Daylight - ilustracja #2

Wybrane gry objęte promocją

Tradycyjne:

Obsługujące VR: